1. Riding Class R1, tammat -
20/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
20/40
3. Riding Class R2, tammat -
16/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
11/40
5. Riding Class R3, tammat -
6/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
9/40
7. Driving Class R1, tammat -
12/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
14/40
9. Driving Class R2, tammat -
16/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
15/40
11. Driving Class R3, tammat -
6/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
21/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
19/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
18/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
19/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
5/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
5/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
Show Reserve Champion
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
3. Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
4. Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
5. Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
6. Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
7. Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
8. Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
9. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
10. Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
11. Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
12. Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
13. Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
14. Meeri N. - Lavender Snilli (SPC-MR3-1861)
15. Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
16. Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
17. Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
18. Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
Class Champion
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
Class Reserve Champion
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
3.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
4.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
5.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
6.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
7.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
8.
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
9.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
10.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
11.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
12.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
13.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
14.
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
15.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
16.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
17.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
18.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
19.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
20.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
Class Champion
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
Class Reserve Champion
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
3.
Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
4.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
5.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
6.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
7.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
8.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
9.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
10.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
11.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
12.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
13.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
14.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
15.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
16.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
17.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
18.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
19.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
20.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
Class Champion
Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
3.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
4.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
5.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
6.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
7.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
8.
Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
9.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
10.
Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
11.
Meeri N. - Lillehammer v. Moons (SPC-MR2-1862)
12.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
13.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
14.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
15.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
16.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
Class Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
Class Reserve Champion
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
3.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
4.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
5.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
6.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
7.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
8.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
9.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
10.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
11.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
Class Champion
Meeri N. - Lavender Snilli (SPC-MR3-1861)
Class Reserve Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
3.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
4.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
5.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
6.
Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
Class Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Tornado Snilli (SPC-SR3-1863)
3.
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
4.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
5.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
6.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
7.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
8.
Meeri N. - Cosmicano (SPC-SR3-1864)
9.
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
Class Champion
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
Class Reserve Champion
Assi - Brenarth Dawel Pryder (SPC-MR1-1883)
3.
Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
4.
Katy - Cefnmoor Odetta (SPC-MR1-1816)
5.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
6.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
7.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
8.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
9.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
10.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
11.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
12.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
Class Champion
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
Class Reserve Champion
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
3.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
4.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
5.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
6.
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
7.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
8.
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
9.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
10.
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
11.
Katy - Cefnmoor Rollo (SPC-SR1-1817)
12.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
13.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
14.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
Class Champion
Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
Class Reserve Champion
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
3.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
4.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
5.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
6.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
7.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
8.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
9.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
10.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
11.
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
12.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
13.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
14.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
15.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
16.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
Class Champion
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
Class Reserve Champion
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
3.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
4.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
5.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
6.
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
7.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
8.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
9.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
10.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
11.
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
12.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
13.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
14.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
15.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
Class Champion
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
Class Reserve Champion
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
3.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
4.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
5.
Meeri N. - Vehkakorven Berit (SPC-MR3-923)
6.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Class Champion
Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
Class Reserve Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
3.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
4.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
5.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Champion
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
Class Reserve Champion
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
3.
Katy - Copperhill's Paige (SPC-MR1-1836)
4.
Assi - Downs Magic Symphonie (SPC-MR1-1884)
5.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
6.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
7.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
8.
Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
9.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
10.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
11.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
12.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
13.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
14.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
15.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
16.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
17.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
18.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
19.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
20.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
21. Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
Class Champion
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
Class Reserve Champion
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
3.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
4.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
5.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
6.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
7.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
8.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
9.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
10.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
11.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
12.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
13.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
14.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
15.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
16.
Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
17.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
18.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
19.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
Class Champion
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
Class Reserve Champion
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
3.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
4.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
5.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
6.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
7.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
8.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
9.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
10.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
11.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
12.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
13.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
14.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
15.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
16.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
17.
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
18.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
Class Champion
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
Class Reserve Champion
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
3.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
4.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
5.
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
6.
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
7.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
8.
Meeri N. - Snilli Linus (SPC-SR2-1865)
9.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
10.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
11.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
12.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
13.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
14.
Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
15.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
16.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
17.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
18.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
19.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
Class Champion
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Class Reserve Champion
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
3.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
4.
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
5.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
Class Champion
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
Class Reserve Champion
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
3.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
4.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
5.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)