1. Open Class M&M Driving, tammat -
34/40
2. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
37/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
Show Reserve Champion
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
Class Champion
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
3.
felissa - A.D. Fairy Queen (SPC-MR2-1654)
4.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
5.
Assi - Brenarth Dawel Pryder (SPC-MR1-1883)
6.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
7.
Assi - Downs Magic Symphonie (SPC-MR1-1884)
8.
felissa - Tink A Tink A Too (SPC-MR2-1509)
9.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
10.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
11.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
12.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
13.
Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
14.
Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
15.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
16.
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
17.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
18.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
19.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
20.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
21. Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
22. Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
23. Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
24. Katy - Cefnmoor Bertha (SPC-MR1-1848)
25. felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
26. felissa - A.D. Shandora (SPC-MR2-1655)
27. tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
28. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
29. Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
30. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
31. tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
32. Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
33. Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
34. Katy - Cefnmoor Odetta (SPC-MR1-1816)
Class Champion
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
Class Reserve Champion
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
3.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
4.
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
5.
felissa - Ghost Of Mickey Mouse (SPC-SR2-1510)
6.
felissa - A.D. Little Venture (SPC-SR2-1653)
7.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
8.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
9.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
10.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
11.
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
12.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
13.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
14.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
15.
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
16.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
17.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
18.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
19.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
20.
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
21. Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
22. Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
23. felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
24. Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
25. Katy - Cefnmoor Rollo (SPC-SR1-1817)
26. Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
27. Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
28. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
29. Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
30. tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
31. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
32. Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
33. Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
34. Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
35. Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
36. Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
37. Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)