1. Riding Class R1, tammat -
28/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
31/40
3. Riding Class R2, tammat -
22/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
21/40
5. Driving Class R1, tammat -
17/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
19/40
7. Driving Class R2, tammat -
19/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
17/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
25/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
22/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
23/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
19/40
Show Supreme Champion
Kiiskinen - Lystar Craith Ysgarlad (SPC-SR1-1882)
Show Reserve Champion
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
3. Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
4. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
5. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
6. Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
7. Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
8. Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
9. Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
10. Kiiskinen - Ceridwen 1727 (SPC-MR1-1876)
11. Jannica - Gisla von Dows (SPC-SR2-99)
12. felissa - Yentel Cotton Candy (SPC-MR2-1449)
Class Champion
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
Class Reserve Champion
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
3.
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
4.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
5.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
6.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
7.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
8.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
9.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
10.
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
11.
Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
12.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
13.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
14.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
15.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
16.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
17.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
18.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
19.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
20.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
21. Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
22. taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
23. Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
24. Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
25. Katy - Brooklime Agrona (SPC-MR1-1825)
26. Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
27. Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
28. Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
Class Champion
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
Class Reserve Champion
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
3.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
4.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
5.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
6.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
7.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
8.
Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
9.
Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
10.
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
11.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
12.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
13.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
14.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
15.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
16.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
17.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
18.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
19.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
20.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
21. tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
22. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
23. Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
24. Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
25. Katy - Brooklime Triston (SPC-SR1-1827)
26. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
27. Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
28. Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
29. Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
30. Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
31. Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
3.
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
4.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
5.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
6.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
7.
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
8.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
9.
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
10.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
11.
Kiiskinen - C'bury Eirian (SPC-MR2-1871)
12.
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
13.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
14.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
15.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
16.
Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
17.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
18.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
19.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
20.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
21. Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
22. Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
Class Champion
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
Class Reserve Champion
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
3.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
4.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
5.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
6.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
7.
Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
8.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
9.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
10.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
11.
Kiiskinen - Lystar Ddraig Mynydd (SPC-SR2-1881)
12.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
13.
felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
14.
Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
15.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
16.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
17.
Jannica - Alexander HP (SPC-SR2-347)
18.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
19.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
20.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
21. Sirpa - Elegant Prince AD (SPC-SR2-270)
Class Champion
Kiiskinen - Ceridwen 1727 (SPC-MR1-1876)
Class Reserve Champion
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
3.
Kiiskinen - Rhediad Cefn Ceinwen (SPC-MR1-1873)
4.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
5.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
6.
Katy - Cefnmoor Odetta (SPC-MR1-1816)
7.
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
8.
Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
9.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
10.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
11.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
12.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
13.
Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
14.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
15.
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
16.
Kiiskinen - Swffryd Mair (SPC-MR1-1851)
17.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
Class Champion
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
3.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
4.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
5.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
6.
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
7.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
8.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
9.
Kiiskinen - Nwylln Arth Ddu (SPC-SR1-1874)
10.
Kiiskinen - Yale Yawin Dawn (SPC-SR1-1875)
11.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
12.
Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
13.
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
14.
Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
15.
Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
16.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
17.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
18.
Katy - Cefnmoor Rollo (SPC-SR1-1817)
19.
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
Class Champion
felissa - Yentel Cotton Candy (SPC-MR2-1449)
Class Reserve Champion
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
3.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
4.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
5.
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
6.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
7.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
8.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
9.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
10.
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
11.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
12.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
13.
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
14.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
15.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
16.
felissa - Yentel Vanilla Blossom (SPC-MR2-1534)
17.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
18.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
19.
felissa - Tink A Tink A Too (SPC-MR2-1509)
Class Champion
Jannica - Gisla von Dows (SPC-SR2-99)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
3.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
4.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
5.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
6.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
7.
Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
8.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
9.
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
10.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
11.
felissa - Ghost Of Mickey Mouse (SPC-SR2-1510)
12.
felissa - A.D. Little Venture (SPC-SR2-1653)
13.
Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
14.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
15.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
16.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
17.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
Class Champion
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
Class Reserve Champion
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
3.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
4.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
5.
Kiiskinen - C'bury Mairwen (SPC-MR1-1872)
6.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
7.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
8.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
9.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
10.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
11.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
12.
Katy - Copperhill's Paige (SPC-MR1-1836)
13.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
14.
Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
15.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
16.
Kiiskinen - Rhediad Seirian (SPC-MR1-1877)
17.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
18.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
19.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
20.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
21. Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
22. Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
23. Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
24. Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
25. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
Class Champion
Kiiskinen - Lystar Craith Ysgarlad (SPC-SR1-1882)
Class Reserve Champion
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
3.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
4.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
5.
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
6.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
7.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
8.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
9.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
10.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
11.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
12.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
13.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
14.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
15.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
16.
Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
17.
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
18.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
19.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
20.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
21. Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
22. Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
Class Champion
Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
Class Reserve Champion
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
3.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
4.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
5.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
6.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
7.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
8.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
9.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
10.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
11.
Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)
12.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
13.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
14.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
15.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
16.
Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
17.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
18.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
19.
felissa - A.D. Fairy Queen (SPC-MR2-1654)
20.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
21. Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
22. felissa - A.D. Shandora (SPC-MR2-1655)
23. Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
Class Champion
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
Class Reserve Champion
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
3.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
4.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
5.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
6.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
7.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
8.
Jannica - A.D. Huckleberry (SPC-SR2-301)
9.
Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)
10.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
11.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
12.
Jannica - A.D. Red Shadow (SPC-SR2-307)
13.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
14.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
15.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
16.
Jannica - Mewian Denley (SPC-SR2-306)
17.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
18.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
19.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)