1. Riding Class R1, tammat -
24/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. Riding Class R2, tammat -
15/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
15/40
5. Riding Class R3, tammat -
8/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
6/40
7. Driving Class R1, tammat -
13/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
12/40
9. Driving Class R2, tammat -
17/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
12/40
11. Driving Class R3, tammat -
4/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
4/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
19/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
20/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
13/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
7/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
7/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Show Reserve Champion
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
3. Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
4. Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
5. Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
6. Katy - Cefnmoor Wynona (SPC-MR1-1815)
7. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
8. Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
9. Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
10. Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
11. Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
12. Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
13. taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
14. Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
15. Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
16. Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
17. Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
18. Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Champion
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
Class Reserve Champion
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
3.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
4.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
5.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
6.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
7.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
8.
Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
9.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
10.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
11.
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
12.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
13.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
14.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
15.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
16.
Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
17.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
18.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
19.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
20.
Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
21. Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
22. taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
23. taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
24. Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
Class Champion
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
Class Reserve Champion
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
3.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
4.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
5.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
6.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
7.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
8.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
9.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
10.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
11.
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
12.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
13.
Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
14.
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
15.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
16.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
17.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
18.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
19.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
20.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
21. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
22. Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
23. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
Class Champion
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
3.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
4.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
5.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
6.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
7.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
8.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
9.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
10.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
11.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
12.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
13.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
14.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
15.
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
Class Reserve Champion
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
3.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
4.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
5.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
6.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
7.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
8.
Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
9.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
10.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
11.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
12.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
13.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
14.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
15.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
Class Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Reserve Champion
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
3.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
4.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
5.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
6.
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
7.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
8.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
Class Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
Class Reserve Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
3.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
4.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
5.
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
6.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Wynona (SPC-MR1-1815)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
3.
Katy - Cefnmoor Odetta (SPC-MR1-1816)
4.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
5.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
6.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
7.
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
8.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
9.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
10.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
11.
Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
12.
Kiiskinen - Swffryd Mair (SPC-MR1-1851)
13.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
Class Champion
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
Class Reserve Champion
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
3.
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
4.
Katy - Cefnmoor Rollo (SPC-SR1-1817)
5.
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
6.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
7.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
8.
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
9.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
10.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
11.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
12.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
Class Champion
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
Class Reserve Champion
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
3.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
4.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
5.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
6.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
7.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
8.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
9.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
10.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
11.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
12.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
13.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
14.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
15.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
16.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
17.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
Class Champion
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
Class Reserve Champion
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
3.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
4.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
5.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
6.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
7.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
8.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
9.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
10.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
11.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
12.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
Class Champion
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
Class Reserve Champion
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
3.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
4.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Class Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Reserve Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
3.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
4.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
Class Champion
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
Class Reserve Champion
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
3.
Katy - Pineacres Kara (SPC-MR1-1830)
4.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
5.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
6.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
7.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
8.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
9.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
10.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
11.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
12.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
13.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
14.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
15.
Katy - Copperhill's Paige (SPC-MR1-1836)
16.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
17.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
18.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
19.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
Class Champion
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
Class Reserve Champion
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
3.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
4.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
5.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
6.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
7.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
8.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
9.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
10.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
11.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
12.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
13.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
14.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
15.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
16.
Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
17.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
18.
Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
19.
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
Class Champion
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
3.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
4.
Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
5.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
6.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
7.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
8.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
9.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
10.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
11.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
12.
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
13.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
14.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
15.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
16.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
17.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
18.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
19.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
20.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
Class Champion
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
Class Reserve Champion
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
3.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
4.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
5.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
6.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
7.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
8.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
9.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
10.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
11.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
12.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
13.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
Class Champion
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Class Reserve Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
3.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
4.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
5.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
6.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
7.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
Class Champion
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
Class Reserve Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
3.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
4.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
5.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
6.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
7.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)