1. Riding Class R1, tammat -
23/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
22/40
3. Riding Class R2, tammat -
16/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
18/40
5. Riding Class R3, tammat -
6/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
2/40
7. Driving Class R1, tammat -
13/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
13/40
9. Driving Class R2, tammat -
15/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
16/40
11. Driving Class R3, tammat -
4/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
6/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
23/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
22/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
24/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
16/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
12/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
11/40
Show Supreme Champion
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
Show Reserve Champion
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
3. Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
4. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
5. Jannica - Tyson B (SPC-SR3-1165)
6. Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
7. Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
8. Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
9. Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
10. Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
11. Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
12. Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
13. Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
14. Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
15. Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
16. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
17. Jannica - Pikkupellon Saphir (SPC-SR3-1107)
18. Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
Class Champion
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
Class Reserve Champion
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
3.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
4.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
5.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
6.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
7.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
8.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
9.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
10.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
11.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
12.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
13.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
14.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
15.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
16.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
17.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
18.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
19.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
20.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
21. Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
22. Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
23. Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
Class Champion
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
Class Reserve Champion
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
3.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
4.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
5.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
6.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
7.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
8.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
9.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
10.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
11.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
12.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
13.
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
14.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
15.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
16.
Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
17.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
18.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
19.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
20.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
21. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
22. taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
Class Reserve Champion
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
3.
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
4.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
5.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
6.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
7.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
8.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
9.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
10.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
11.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
12.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
13.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
14.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
15.
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
16.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
Class Champion
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
3.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
4.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
5.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
6.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
7.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
8.
Sirpa - Elegant Prince AD (SPC-SR2-270)
9.
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
10.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
11.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
12.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
13.
Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
14.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
15.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
16.
Jannica - Alexander HP (SPC-SR2-347)
17.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
18.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
Class Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Reserve Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
3.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
4.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
5.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
6.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
Class Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
Class Reserve Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Champion
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
Class Reserve Champion
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
3.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
4.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
5.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
6.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
7.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
8.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
9.
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
10.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
11.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
12.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
13.
Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
Class Champion
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Rollo (SPC-SR1-1817)
3.
Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
4.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
5.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
6.
Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
7.
Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
8.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
9.
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
10.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
11.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
12.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
13.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
3.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
4.
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
5.
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
6.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
7.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
8.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
9.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
10.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
11.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
12.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
13.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
14.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
15.
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
Class Reserve Champion
Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
3.
Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
4.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
5.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
6.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
7.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
8.
Jannica - Gisla von Dows (SPC-SR2-99)
9.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
10.
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
11.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
12.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
13.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
14.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
15.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
16.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
Class Champion
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
Class Reserve Champion
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
3.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
4.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
Class Champion
Jannica - Tyson B (SPC-SR3-1165)
Class Reserve Champion
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
3.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
4.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
5.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
6.
Jannica - Ron Rafael B (SPC-SR3-1164)
Class Champion
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
Class Reserve Champion
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
3.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
4.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
5.
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
6.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
7.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
8.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
9.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
10.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
11.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
12.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
13.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
14.
Katy - Copperhill's Paige (SPC-MR1-1836)
15.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
16.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
17.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
18.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
19.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
20.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
21. Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
22. Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
23. Katy - Pineacres Kara (SPC-MR1-1830)
Class Champion
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
Class Reserve Champion
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
3.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
4.
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
5.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
6.
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
7.
Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
8.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
9.
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
10.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
11.
Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
12.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
13.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
14.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
15.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
16.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
17.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
18.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
19.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
20.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
21. Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
22. Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
Class Champion
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
Class Reserve Champion
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
3.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
4.
Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
5.
Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
6.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
7.
Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)
8.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
9.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
10.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
11.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
12.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
13.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
14.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
15.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
16.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
17.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
18.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
19.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
20.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
21. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
22. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
23. Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
24. Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
Class Champion
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
Class Reserve Champion
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
3.
Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)
4.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
5.
Jannica - Mewian Denley (SPC-SR2-306)
6.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
7.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
8.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
9.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
10.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
11.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
12.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
13.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
14.
Jannica - A.D. Red Shadow (SPC-SR2-307)
15.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
16.
Jannica - A.D. Huckleberry (SPC-SR2-301)
Class Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
Class Reserve Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
3.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
4.
Jannica - Utopia's Jamilah Bella (SPC-MR3-1112)
5.
Jannica - Blackwoods Elbereth (SPC-MR3-1114)
6.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
7.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
8.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
9.
Jannica - Blackwoods Bel Erie (SPC-MR3-1113)
10.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
11.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
12.
Jannica - Perfect Beginning Delm (SPC-MR3-1111)
Class Champion
Jannica - Pikkupellon Saphir (SPC-SR3-1107)
Class Reserve Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
3.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
4.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
5.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
6.
Jannica - Pikkupellon Simply the Best (SPC-SR3-1108)
7.
Jannica - Konstantin MPB (SPC-SR3-1110)
8.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
9.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
10.
Jannica - Faron BRE (SPC-SR3-1109)
11.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)