1. Riding Class R1, tammat -
31/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
28/40
3. Riding Class R2, tammat -
23/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
20/40
5. Riding Class R3, tammat -
10/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
9/40
7. Driving Class R1, tammat -
14/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
15/40
9. Driving Class R2, tammat -
17/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
17/40
11. Driving Class R3, tammat -
6/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
6/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
27/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
23/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
26/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
22/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
9/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
10/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
Show Reserve Champion
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
3. Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
4. Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
5. Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
6. Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
7. Meeri N. - Tornado Snilli (SPC-SR3-1863)
8. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
9. Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
10. Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
11. Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
12. Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
13. Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
14. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
15. Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
16. Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
17. Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
18. Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
Class Champion
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
Class Reserve Champion
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
3.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
4.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
5.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
6.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
7.
Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
8.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
9.
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
10.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
11.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
12.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
13.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
14.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
15.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
16.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
17.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
18.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
19.
Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
20.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
21. Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
22. taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
23. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
24. Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
25. Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
26. taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
27. taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
28. Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
29. Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
30. Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
31. Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
Class Champion
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
Class Reserve Champion
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
3.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
4.
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
5.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
6.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
7.
Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
8.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
9.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
10.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
11.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
12.
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
13.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
14.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
15.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
16.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
17.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
18.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
19.
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
20.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
21. Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
22. taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
23. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
24. Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
25. Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
26. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
27. Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
28. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
Class Champion
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
3.
Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
4.
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
5.
Meeri N. - Lillehammer v. Moons (SPC-MR2-1862)
6.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
7.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
8.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
9.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
10.
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
11.
Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
12.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
13.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
14.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
15.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
16.
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
17.
Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
18.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
19.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
20.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
21. Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
22. Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
23. Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
Class Champion
Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
Class Reserve Champion
Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
3.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
4.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
5.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
6.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
7.
Jannica - Alexander HP (SPC-SR2-347)
8.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
9.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
10.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
11.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
12.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
13.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
14.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
15.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
16.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
17.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
18.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
19.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
20.
Sirpa - Elegant Prince AD (SPC-SR2-270)
Class Champion
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
Class Reserve Champion
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
3.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
4.
Meeri N. - Lavender Snilli (SPC-MR3-1861)
5.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
6.
Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
7.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
8.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
9.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
10.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Champion
Meeri N. - Tornado Snilli (SPC-SR3-1863)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
3.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
4.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
5.
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
6.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
7.
Meeri N. - Cosmicano (SPC-SR3-1864)
8.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
9.
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Wynona (SPC-MR1-1815)
3.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
4.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
5.
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
6.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
7.
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
8.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
9.
Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
10.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
11.
Katy - Cefnmoor Odetta (SPC-MR1-1816)
12.
Kiiskinen - Swffryd Mair (SPC-MR1-1851)
13.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
14.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
Class Champion
Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
Class Reserve Champion
Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
3.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
4.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
5.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
6.
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
7.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
8.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
9.
Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
10.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
11.
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
12.
Katy - Cefnmoor Rollo (SPC-SR1-1817)
13.
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
14.
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
15.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
Class Champion
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
Class Reserve Champion
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
3.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
4.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
5.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
6.
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
7.
Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
8.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
9.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
10.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
11.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
12.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
13.
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
14.
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
15.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
16.
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
17.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
Class Champion
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
3.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
4.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
5.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
6.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
7.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
8.
Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
9.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
10.
Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
11.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
12.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
13.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
14.
Jannica - Gisla von Dows (SPC-SR2-99)
15.
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
16.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
17.
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
Class Champion
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Vehkakorven Berit (SPC-MR3-923)
3.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
4.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
5.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
6.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
Class Champion
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
Class Reserve Champion
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
3.
Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
4.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
5.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
6.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
Class Champion
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
3.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
4.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
5.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
6.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
7.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
8.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
9.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
10.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
11.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
12.
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
13.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
14.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
15.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
16.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
17.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
18.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
19.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
20.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
21. Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
22. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
23. Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
24. taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
25. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
26. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
27. Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
Class Champion
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
Class Reserve Champion
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
3.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
4.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
5.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
6.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
7.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
8.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
9.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
10.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
11.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
12.
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
13.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
14.
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
15.
Katy - Brooklime Triston (SPC-SR1-1827)
16.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
17.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
18.
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
19.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
20.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
21. taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
22. Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
23. taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
Class Champion
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
Class Reserve Champion
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
3.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
4.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
5.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
6.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
7.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
8.
Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
9.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
10.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
11.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
12.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
13.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
14.
Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)
15.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
16.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
17.
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
18.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
19.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
20.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
21. Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
22. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
23. Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
24. Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
25. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
26. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
Class Champion
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
3.
Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
4.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
5.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
6.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
7.
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
8.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
9.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
10.
Jannica - A.D. Huckleberry (SPC-SR2-301)
11.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
12.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
13.
Jannica - Mewian Denley (SPC-SR2-306)
14.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
15.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
16.
Meeri N. - Snilli Linus (SPC-SR2-1865)
17.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
18.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
19.
Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)
20.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
21. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
22. Jannica - A.D. Red Shadow (SPC-SR2-307)
Class Champion
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
Class Reserve Champion
Jannica - Blackwoods Elbereth (SPC-MR3-1114)
3.
Jannica - Utopia's Jamilah Bella (SPC-MR3-1112)
4.
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
5.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
6.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
7.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
8.
Jannica - Perfect Beginning Delm (SPC-MR3-1111)
9.
Jannica - Blackwoods Bel Erie (SPC-MR3-1113)
Class Champion
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
Class Reserve Champion
Jannica - Faron BRE (SPC-SR3-1109)
3.
Jannica - Pikkupellon Saphir (SPC-SR3-1107)
4.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
5.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
6.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
7.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
8.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
9.
Jannica - Pikkupellon Simply the Best (SPC-SR3-1108)
10.
Jannica - Konstantin MPB (SPC-SR3-1110)