1. In-Hand Class R1, tammat -
26/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
25/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
21/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
23/40
Show Supreme Champion
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
Show Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
3. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
4. taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
Class Champion
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
Class Reserve Champion
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
3.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
4.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
5.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
6.
Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
7.
Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
8.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
9.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
10.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
11.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
12.
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
13.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
14.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
15.
Katy - Hightime Europa (SPC-MR1-1828)
16.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
17.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
18.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
19.
Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
20.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
21. Katy - Brooklime Agrona (SPC-MR1-1825)
22. Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
23. Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
24. Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
25. Katy - Pineacres Kara (SPC-MR1-1830)
26. Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
Class Champion
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
Class Reserve Champion
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
3.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
4.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
5.
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
6.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
7.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
8.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
9.
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
10.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
11.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
12.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
13.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
14.
Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
15.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
16.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
17.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
18.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
19.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
20.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
21. taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
22. Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
23. Katy - Brooklime Triston (SPC-SR1-1827)
24. Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
25. Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
Class Champion
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
Class Reserve Champion
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
3.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
4.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
5.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
6.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
7.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
8.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
9.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
10.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
11.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
12.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
13.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
14.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
15.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
16.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
17.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
18.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
19.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
20.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
21. Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
Class Champion
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
3.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
4.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
5.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
6.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
7.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
8.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
9.
Eenu - Tonttutöppönen (SPC-SR2-1806)
10.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
11.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
12.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
13.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
14.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
15.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
16.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
17.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
18.
Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
19.
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
20.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
21. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
22. Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
23. Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)