1. Riding Class R1, tammat -
21/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
21/40
3. Riding Class R2, tammat -
13/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
13/40
5. Riding Class R3, tammat -
5/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
5/40
7. Driving Class R1, tammat -
10/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
10/40
9. Driving Class R2, tammat -
11/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
12/40
11. Driving Class R3, tammat -
5/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
17/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
17/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
17/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
15/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
5/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
6/40
Show Supreme Champion
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
Show Reserve Champion
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
3. Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
4. Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
5. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
6. Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
7. Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
8. Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
9. Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
10. Katy - Cefnmoor Rollo (SPC-SR1-1817)
11. Katy - Cefnmoor Odetta (SPC-MR1-1816)
12. Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
13. Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
14. Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
15. Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
16. Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
17. Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
18. Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Champion
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
3.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
4.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
5.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
6.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
7.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
8.
Katy - Cefnmoor Wynona (SPC-MR1-1815)
9.
Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
10.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
11.
Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
12.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
13.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
14.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
15.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
16.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
17.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
18.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
19.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
20.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
21. Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
Class Champion
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
Class Reserve Champion
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
3.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
4.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
5.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
6.
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
7.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
8.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
9.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
10.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
11.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
12.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
13.
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
14.
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
15.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
16.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
17.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
18.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
19.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
20.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
21. Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
Class Champion
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
Class Reserve Champion
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
3.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
4.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
5.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
6.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
7.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
8.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
9.
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
10.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
11.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
12.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
13.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
Class Champion
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
Class Reserve Champion
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
3.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
4.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
5.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
6.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
7.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
8.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
9.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
10.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
11.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
12.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
13.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
Class Champion
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
Class Reserve Champion
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
3.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
4.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
5.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
Class Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Reserve Champion
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
3.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
4.
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
5.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Odetta (SPC-MR1-1816)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
3.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
4.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
5.
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
6.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
7.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
8.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
9.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
10.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rollo (SPC-SR1-1817)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
3.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
4.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
5.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
6.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
7.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
8.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
9.
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
10.
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
Class Champion
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
3.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
4.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
5.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
6.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
7.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
8.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
9.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
10.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
11.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
Class Champion
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
Class Reserve Champion
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
3.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
4.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
5.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
6.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
7.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
8.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
9.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
10.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
11.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
12.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
Class Champion
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
Class Reserve Champion
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
3.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
4.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
5.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
Class Champion
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
Class Reserve Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
3.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
4.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
5.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
Class Champion
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
Class Reserve Champion
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
3.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
4.
Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
5.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
6.
Katy - Brooklime Agrona (SPC-MR1-1825)
7.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
8.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
9.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
10.
Katy - Hightime Europa (SPC-MR1-1828)
11.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
12.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
13.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
14.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
15.
Katy - Pineacres Kara (SPC-MR1-1830)
16.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
17.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
Class Champion
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
Class Reserve Champion
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
3.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
4.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
5.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
6.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
7.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
8.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
9.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
10.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
11.
Katy - Brooklime Triston (SPC-SR1-1827)
12.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
13.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
14.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
15.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
16.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
17.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
Class Champion
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Reserve Champion
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
3.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
4.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
5.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
6.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
7.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
8.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
9.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
10.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
11.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
12.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
13.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
14.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
15.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
16.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
17.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
Class Champion
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
Class Reserve Champion
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
3.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
4.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
5.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
6.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
7.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
8.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
9.
Eenu - Tonttutöppönen (SPC-SR2-1806)
10.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
11.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
12.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
13.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
14.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
15.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
Class Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Reserve Champion
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
3.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
4.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
5.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Class Champion
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
Class Reserve Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
3.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
4.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
5.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
6.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)