1. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
19/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
23/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
26/40
Show Supreme Champion
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
Show Reserve Champion
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
3. felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
4. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
Class Champion
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
Class Reserve Champion
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
3.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
4.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
5.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
6.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
7.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
8.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
9.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
10.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
11.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
12.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
13.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
14.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
15.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
16.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
17.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
18.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
19.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
Class Champion
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
Class Reserve Champion
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
3.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
4.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
5.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
6.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
7.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
8.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
9.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
10.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
11.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
12.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
13.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
14.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
15.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
16.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
17.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
18.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
19.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
Class Champion
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
Class Reserve Champion
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
3.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
4.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
5.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
6.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
7.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
8.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
9.
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
10.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
11.
felissa - A.D. Shandora (SPC-MR2-1655)
12.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
13.
felissa - A.D. Fairy Queen (SPC-MR2-1654)
14.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
15.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
16.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
17.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
18.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
19.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
20.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
21. taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
22. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
23. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
Class Champion
felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
3.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
4.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
5.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
6.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
7.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
8.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
9.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
10.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
11.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
12.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
13.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
14.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
15.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
16.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
17.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
18.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
19.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
20.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
21. Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
22. Eenu - Tonttutöppönen (SPC-SR2-1806)
23. Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
24. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
25. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
26. felissa - A.D. Little Venture (SPC-SR2-1653)