1. Riding Class R1, tammat -
18/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
19/40
3. Riding Class R2, tammat -
12/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
12/40
5. Riding Class R3, tammat -
5/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
6/40
7. Driving Class R1, tammat -
9/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
10/40
9. Driving Class R2, tammat -
11/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
9/40
11. Driving Class R3, tammat -
5/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
17/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
14/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
20/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
17/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
8/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
6/40
Show Supreme Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
Show Reserve Champion
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
3. Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
4. Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
5. Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
6. Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
7. Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
8. Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
9. Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
10. Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
11. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
12. Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
13. Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
14. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
15. Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
16. Emppu - Lilymoor Yanna (SPC-MR2-1651)
17. H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
18. Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Champion
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
Class Reserve Champion
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
3.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
4.
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
5.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
6.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
7.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
8.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
9.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
10.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
11.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
12.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
13.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
14.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
15.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
16.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
17.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
18.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
Class Champion
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
Class Reserve Champion
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
3.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
4.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
5.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
6.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
7.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
8.
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
9.
Emppu - Show's Trick Or Treat (SPC-SR1-1522)
10.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
11.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
12.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
13.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
14.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
15.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
16.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
17.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
18.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
19.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
Class Champion
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
3.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
4.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
5.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
6.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
7.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
8.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
9.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
10.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
11.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
12.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
Class Champion
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
3.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
4.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
5.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
6.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
7.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
8.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
9.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
10.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
11.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
12.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
Class Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Reserve Champion
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
3.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
4.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
5.
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
Class Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
Class Reserve Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
3.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
4.
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
5.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
6.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
Class Reserve Champion
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
3.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
4.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
5.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
6.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
7.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
8.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
9.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
Class Champion
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
3.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
4.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
5.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
6.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
7.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
8.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
9.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
10.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
Class Reserve Champion
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
3.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
4.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
5.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
6.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
7.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
8.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
9.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
10.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
11.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
Class Champion
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
Class Reserve Champion
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
3.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
4.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
5.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
6.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
7.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
8.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
9.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
Class Champion
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
Class Reserve Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
3.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
4.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
5.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
Class Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
Class Reserve Champion
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
3.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
4.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
5.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
Class Champion
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
Class Reserve Champion
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
3.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
4.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
5.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
6.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
7.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
8.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
9.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
10.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
11.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
12.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
13.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
14.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
15.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
16.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
17.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
Class Champion
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
Class Reserve Champion
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
3.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
4.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
5.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
6.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
7.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
8.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
9.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
10.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
11.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
12.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
13.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
14.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
Class Champion
Emppu - Lilymoor Yanna (SPC-MR2-1651)
Class Reserve Champion
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
3.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
4.
Emppu - Sleepy One (SPC-MR2-1649)
5.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
6.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
7.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
8.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
9.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
10.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
11.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
12.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
13.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
14.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
15.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
16.
Emppu - Lumivuoren Sleeping Beauty (SPC-MR2-1650)
17.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
18.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
19.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
20.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
Class Champion
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
Class Reserve Champion
Emppu - Yentel Jupiter (SPC-SR2-1652)
3.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
4.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
5.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
6.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
7.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
8.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
9.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
10.
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
11.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
12.
Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
13.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
14.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
15.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
16.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
17.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
Class Champion
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
Class Reserve Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
3.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
4.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
5.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
6.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
7.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
8.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Class Champion
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
Class Reserve Champion
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
3.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
4.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
5.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
6.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)