1. Riding Class R1, tammat -
19/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. Riding Class R2, tammat -
16/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
11/40
5. Riding Class R3, tammat -
10/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
8/40
7. Driving Class R1, tammat -
9/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
11/40
9. Driving Class R2, tammat -
17/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
16/40
11. Driving Class R3, tammat -
6/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
6/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
18/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
13/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
22/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
22/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
8/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
6/40
Show Supreme Champion
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
Show Reserve Champion
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
3. Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
4. Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
5. Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
6. Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
7. Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
8. Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
9. Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
10. Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
11. Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
12. Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
13. taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
14. Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
15. Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
16. Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
17. Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
18. Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
Class Champion
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Cedion Bore Mai (SPC-MR1-1570)
3.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
4.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
5.
Tinúvel - Arielle of Swildie (SPC-MR1-180)
6.
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
7.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
8.
Tinúvel - DD Varda (SPC-MR1-143)
9.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
10.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
11.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
12.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
13.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
14.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
15.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
16.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
17.
Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
18.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
19.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
Class Champion
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
Class Reserve Champion
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
3.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
4.
Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
5.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
6.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
7.
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
8.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
9.
Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
10.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
11.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
12.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
13.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
14.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
15.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
16.
Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
17.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
18.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
19.
Emppu - Show's Trick Or Treat (SPC-SR1-1522)
20.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
21. Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
22. Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
23. Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
Class Champion
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
Class Reserve Champion
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
3.
Tinúvel - Tuiskulan Eurwen (SPC-MR2-197)
4.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
5.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
6.
Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
7.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
8.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
9.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
10.
Tinúvel - Awena Rewa (SPC-MR2-82)
11.
Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
12.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
13.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
14.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
15.
Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
16.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
Class Champion
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
Class Reserve Champion
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
3.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
4.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
5.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
6.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
7.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
8.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
9.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
10.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
11.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
Class Champion
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
Class Reserve Champion
Tinúvel - DD Haurvatat (SPC-MR3-906)
3.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
4.
Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
5.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
6.
Tinúvel - Angren Sonne (SPC-MR3-1582)
7.
Tinúvel - DD Montaillou (SPC-MR3-903)
8.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
9.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
10.
Tinúvel - Cherry Jubilee N (SPC-MR3-1581)
Class Champion
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
Class Reserve Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
3.
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
4.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
5.
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
6.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
7.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
8.
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
3.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
4.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
5.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
6.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
7.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
8.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
9.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
Class Champion
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
Class Reserve Champion
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
3.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
4.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
5.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
6.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
7.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
8.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
9.
Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
10.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
11.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
Class Champion
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Lunete 5594 (SPC-MR2-130)
3.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
4.
Tinúvel - Lilium 5594 (SPC-MR2-162)
5.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
6.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
7.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
8.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
9.
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
10.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
11.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
12.
Tinúvel - From Fairy Forest 5594 (SPC-MR2-161)
13.
Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
14.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
15.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
16.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
17.
Tinúvel - Angren Luned (SPC-MR2-1575)
Class Champion
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
Class Reserve Champion
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
3.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
4.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
5.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
6.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
7.
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
8.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
9.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
10.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
11.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
12.
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
13.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
14.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
15.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
16.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
Class Champion
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
Class Reserve Champion
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
3.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
4.
Meeri N. - Vehkakorven Berit (SPC-MR3-923)
5.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
6.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Class Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
Class Reserve Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
3.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
4.
Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
5.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
6.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
Class Champion
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
Class Reserve Champion
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
3.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
4.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
5.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
6.
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
7.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
8.
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
9.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
10.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
11.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
12.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
13.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
14.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
15.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
16.
Tinúvel - DD Ysolt (SPC-MR1-256)
17.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
18.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
3.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
4.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
5.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
6.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
7.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
8.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
9.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
10.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
11.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
12.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
13.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
Class Champion
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
Class Reserve Champion
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
3.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
4.
Tinúvel - Angren Lilith (SPC-MR2-1577)
5.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
6.
Emppu - Sleepy One (SPC-MR2-1649)
7.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
8.
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
9.
Emppu - Lumivuoren Sleeping Beauty (SPC-MR2-1650)
10.
Tinúvel - Angren Fairy Dust (SPC-MR2-1580)
11.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
12.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
13.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
14.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
15.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
16.
Tinúvel - Angren Lil Cupcake (SPC-MR2-1579)
17.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
18.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
19.
Tinúvel - DD Elwing (SPC-MR2-125)
20.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
21. Emppu - Lilymoor Yanna (SPC-MR2-1651)
22. Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
Class Champion
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
3.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
4.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
5.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
6.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
7.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
8.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
9.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
10.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
11.
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
12.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
13.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
14.
Tinúvel - Angren Much Wow (SPC-SR2-1576)
15.
Emppu - Yentel Jupiter (SPC-SR2-1652)
16.
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
17.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
18.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
19.
Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
20.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
21. Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
22. Tinúvel - KW Andras (SPC-SR2-1574)
Class Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
Class Reserve Champion
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
3.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
4.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
5.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
6.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
7.
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
8.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
Class Champion
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
Class Reserve Champion
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
3.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
4.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
5.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
6.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)