1. Riding Class R1, tammat -
22/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
24/40
3. Riding Class R2, tammat -
17/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
16/40
5. Riding Class R3, tammat -
12/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
9/40
7. Driving Class R1, tammat -
12/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
12/40
9. Driving Class R2, tammat -
17/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
13/40
11. Driving Class R3, tammat -
6/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
6/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
18/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
13/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
25/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
22/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
8/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
6/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
Show Reserve Champion
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
3. Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
4. Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
5. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
6. Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
7. Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
8. Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
9. Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
10. taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
11. Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
12. Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
13. Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
14. Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
15. Tinúvel - Water Dancer Brii (SPC-MR1-140)
16. Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
17. Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
18. Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
Class Champion
Tinúvel - Water Dancer Brii (SPC-MR1-140)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
3.
Tinúvel - Nerywick Mayflower (SPC-MR1-1572)
4.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
5.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
6.
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
7.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
8.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
9.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
10.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
11.
Tinúvel - Eireann of Swildie (SPC-MR1-1573)
12.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
13.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
14.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
15.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
16.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
17.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
18.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
19.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
20.
Tinúvel - DD Varda (SPC-MR1-143)
21. Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
22. Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
Class Champion
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
Class Reserve Champion
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
3.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
4.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
5.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
6.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
7.
Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
8.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
9.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
10.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
11.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
12.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
13.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
14.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
15.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
16.
Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
17.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
18.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
19.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
20.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
21. Emppu - Show's Trick Or Treat (SPC-SR1-1522)
22. Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
23. Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
24. tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
Class Reserve Champion
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
3.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
4.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
5.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
6.
Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
7.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
8.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
9.
Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
10.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
11.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
12.
Tinúvel - Tuiskulan Eurwen (SPC-MR2-197)
13.
Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
14.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
15.
Tinúvel - Awena Rewa (SPC-MR2-82)
16.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
17.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
Class Champion
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
Class Reserve Champion
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
3.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
4.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
5.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
6.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
7.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
8.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
9.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
10.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
11.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
12.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
13.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
14.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
15.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
16.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
Class Champion
Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Angren Sonne (SPC-MR3-1582)
3.
Tinúvel - Cherry Jubilee N (SPC-MR3-1581)
4.
Tinúvel - DD Montaillou (SPC-MR3-903)
5.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
6.
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
7.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
8.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
9.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
10.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
11.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
12.
Tinúvel - DD Haurvatat (SPC-MR3-906)
Class Champion
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
Class Reserve Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
3.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
4.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
5.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
6.
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
7.
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
8.
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
9.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
Class Champion
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
Class Reserve Champion
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
3.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
4.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
5.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
6.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
7.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
8.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
9.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
10.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
11.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
12.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
Class Champion
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
3.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
4.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
5.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
6.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
7.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
8.
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
9.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
10.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
11.
Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
12.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
Class Champion
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Angren Luned (SPC-MR2-1575)
3.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
4.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
5.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
6.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
7.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
8.
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
9.
Tinúvel - Lunete 5594 (SPC-MR2-130)
10.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
11.
Tinúvel - From Fairy Forest 5594 (SPC-MR2-161)
12.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
13.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
14.
Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
15.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
16.
Tinúvel - Lilium 5594 (SPC-MR2-162)
17.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
Class Champion
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
3.
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
4.
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
5.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
6.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
7.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
8.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
9.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
10.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
11.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
12.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
13.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
Class Champion
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
Class Reserve Champion
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
3.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
4.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
5.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
6.
Meeri N. - Vehkakorven Berit (SPC-MR3-923)
Class Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
Class Reserve Champion
Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
3.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
4.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
5.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
6.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
Class Champion
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
Class Reserve Champion
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
3.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
4.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
5.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
6.
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
7.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
8.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
9.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
10.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
11.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
12.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
13.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
14.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
15.
Tinúvel - DD Ysolt (SPC-MR1-256)
16.
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
17.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
18.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
Class Champion
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
Class Reserve Champion
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
3.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
4.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
5.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
6.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
7.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
8.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
9.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
10.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
11.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
12.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
13.
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
Class Champion
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
Class Reserve Champion
Emppu - Sleepy One (SPC-MR2-1649)
3.
Tinúvel - DD Elwing (SPC-MR2-125)
4.
Tinúvel - Angren Lil Cupcake (SPC-MR2-1579)
5.
Emppu - Lumivuoren Sleeping Beauty (SPC-MR2-1650)
6.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
7.
Emppu - Lilymoor Yanna (SPC-MR2-1651)
8.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
9.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
10.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
11.
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
12.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
13.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
14.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
15.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
16.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
17.
Tinúvel - Angren Lilith (SPC-MR2-1577)
18.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
19.
Tinúvel - Angren Fairy Dust (SPC-MR2-1580)
20.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
21. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
22. Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
23. Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
24. Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
25. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
Class Champion
Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
Class Reserve Champion
Tinúvel - KW Andras (SPC-SR2-1574)
3.
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
4.
Emppu - Yentel Jupiter (SPC-SR2-1652)
5.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
6.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
7.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
8.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
9.
Tinúvel - Angren Much Wow (SPC-SR2-1576)
10.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
11.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
12.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
13.
Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
14.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
15.
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
16.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
17.
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
18.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
19.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
20.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
21. Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
22. Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
Class Champion
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Class Reserve Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
3.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
4.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
5.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
6.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
7.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
8.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
Class Champion
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
Class Reserve Champion
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
3.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
4.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
5.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
6.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)