1. Driving Class R1 -
14/40
2. Driving Class R2 -
18/40
3. In-Hand Class R1 -
21/40
4. In-Hand Class R2 -
28/40
Show Supreme Champion
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
Show Reserve Champion
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
3. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
4. Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
Class Champion
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
Class Reserve Champion
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
3.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
4.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
5.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
6.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
7.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
8.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
9.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
10.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
11.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
12.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
13.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
14.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
Class Champion
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
Class Reserve Champion
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
3.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
4.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
5.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
6.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
7.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
8.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
9.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
10.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
11.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
12.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
13.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
14.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
15.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
16.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
17.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
18.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
Class Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Class Reserve Champion
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
3.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
4.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
5.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
6.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
7.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
8.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
9.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
10.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
11.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
12.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
13.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
14.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
15.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
16.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
17.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
18.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
19.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
20.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
21. taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
Class Champion
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
Class Reserve Champion
Emppu - Yentel Jupiter (SPC-SR2-1652)
3.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
4.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
5.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
6.
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
7.
Emppu - Lumivuoren Sleeping Beauty (SPC-MR2-1650)
8.
Emppu - Lilymoor Yanna (SPC-MR2-1651)
9.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
10.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
11.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
12.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
13.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
14.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
15.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
16.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
17.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
18.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
19.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
20.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
21. taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
22. Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
23. Emppu - Sleepy One (SPC-MR2-1649)
24. taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
25. V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
26. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
27. Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
28. Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)