1. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
19/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
19/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
19/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
Show Reserve Champion
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
3. taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
4. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
Class Champion
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
Class Reserve Champion
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
3.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
4.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
5.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
6.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
7.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
8.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
9.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
10.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
11.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
12.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
13.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
14.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
15.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
16.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
17.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
18.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
19.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
Class Champion
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
Class Reserve Champion
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
3.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
4.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
5.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
6.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
7.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
8.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
9.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
10.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
11.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
12.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
13.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
14.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
15.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
16.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
17.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
18.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
19.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
Class Champion
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
Class Reserve Champion
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
3.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
4.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
5.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
6.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
7.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
8.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
9.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
10.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
11.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
12.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
13.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
14.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
15.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
16.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
17.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
18.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
19.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
Class Champion
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
3.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
4.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
5.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
6.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
7.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
8.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
9.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
10.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
11.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
12.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
13.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
14.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
15.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
16.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
17.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
18.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
19.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)