1. Riding Class R1, tammat -
24/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
20/40
3. Riding Class R2, tammat -
22/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
21/40
5. Riding Class R3, tammat -
11/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
11/40
7. Driving Class R1, tammat -
15/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
15/40
9. Driving Class R2, tammat -
22/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
17/40
11. Driving Class R3, tammat -
4/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
4/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
19/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
23/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
20/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
10/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
11/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
Show Reserve Champion
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
3. Kida - Swandale Silvano (SPC-SR3-586)
4. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
5. Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
6. Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
7. Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
8. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
9. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
10. Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
11. Kida - Dawnfrost Coconelle (SPC-MR3-1492)
12. Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
13. Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
14. Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
15. Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
16. Kida - Checkmate Avenue (SPC-SR3-581)
17. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
18. Kida - Pencalow Frappuccino (SPC-SR2-506)
Class Champion
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
Class Reserve Champion
Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
3.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
4.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
5.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
6.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
7.
Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
8.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
9.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
10.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
11.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
12.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
13.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
14.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
15.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
16.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
17.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
18.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
19.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
20.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
21. taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
22. Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
23. taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
24. Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
Class Champion
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
Class Reserve Champion
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
3.
Kida - Fame's Leopold (SPC-SR1-1465)
4.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
5.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
6.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
7.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
8.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
9.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
10.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
11.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
12.
Kida - Midnight Phobia (SPC-SR1-1242)
13.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
14.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
15.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
16.
Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
17.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
18.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
19.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
20.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
Class Champion
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
Class Reserve Champion
Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
3.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
4.
Kida - Pencalow Peppermint (SPC-MR2-540)
5.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
6.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
7.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
8.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
9.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
10.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
11.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
12.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
13.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
14.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
15.
Kida - Drysllwyn Saffron (SPC-MR2-399)
16.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
17.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
18.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
19.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
20.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
21. Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
22. Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
Class Champion
Kida - Pencalow Frappuccino (SPC-SR2-506)
Class Reserve Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
3.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
4.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
5.
Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
6.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
7.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
8.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
9.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
10.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
11.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
12.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
13.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
14.
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
15.
Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
16.
Kida - Dúnhere Evyn (SPC-SR2-731)
17.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
18.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
19.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
20.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
21. taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
Class Champion
Kida - Dawnfrost Coconelle (SPC-MR3-1492)
Class Reserve Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
3.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
4.
Kida - Nerywick Hidden Truth (SPC-MR3-599)
5.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
6.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
7.
Kida - Dawnfrost Rosepeaks (SPC-MR3-1491)
8.
Kida - Dawnfrost Navy Blue (SPC-MR3-598)
9.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
10.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
11.
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Champion
Kida - Checkmate Avenue (SPC-SR3-581)
Class Reserve Champion
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
3.
Kida - Dawnfrost Cremello (SPC-SR3-583)
4.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
5.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
6.
Kida - Dawnfrost Cronos (SPC-SR3-1488)
7.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
8.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
9.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
10.
Kida - Dawnfrost Hasufel (SPC-SR3-584)
11.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
Class Champion
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
Class Reserve Champion
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
3.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
4.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
5.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
6.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
7.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
8.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
9.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
10.
Kida - Maerdydale Talar (SPC-MR1-1519)
11.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
12.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
13.
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
14.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
15.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
Class Champion
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
Class Reserve Champion
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
3.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
4.
Kida - Trawsfynydd Beli Mawr (SPC-SR1-1521)
5.
Kida - Llygedyn Morgath Wen (SPC-SR1-1451)
6.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
7.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
8.
Kida - Crunwere Luc Llwych (SPC-SR1-1520)
9.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
10.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
11.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
12.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
13.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
14.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
15.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
Class Champion
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Reserve Champion
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
3.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
4.
Kida - Gletness Victoria (SPC-MR2-1470)
5.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
6.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
7.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
8.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
9.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
10.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
11.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
12.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
13.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
14.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
15.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
16.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
17.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
18.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
19.
Kida - Barbie v.d. Derrymoore (SPC-MR2-1592)
20.
Kida - Albertslunds Elsa (SPC-MR2-1461)
21. Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
22. Kida - Albertslunds Lovestory (SPC-MR2-1593)
Class Champion
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
Class Reserve Champion
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
3.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
4.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
5.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
6.
Kida - Willow Sparkle (SPC-SR2-1459)
7.
Kida - Albertslunds Donkey Kong (SPC-SR2-1591)
8.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
9.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
10.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
11.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
12.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
13.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
14.
Kida - Silverhill Yoko (SPC-SR2-1458)
15.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
16.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
17.
Kida - Vincent v.d. Kronos (SPC-SR2-1468)
Class Champion
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
Class Reserve Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
3.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
4.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
Class Reserve Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
3.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
4.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
Class Reserve Champion
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
3.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
4.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
5.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
6.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
7.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
8.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
9.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
10.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
11.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
12.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
13.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
14.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
15.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
16.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
17.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
18.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
19.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
Class Champion
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
Class Reserve Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
3.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
4.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
5.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
6.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
7.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
8.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
9.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
10.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
11.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
12.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
13.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
14.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
15.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
16.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
17.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
18.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
19.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
Class Champion
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
Class Reserve Champion
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
3.
Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
4.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
5.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
6.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
7.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
8.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
9.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
10.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
11.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
12.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
13.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
14.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
15.
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
16.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
17.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
18.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
19.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
20.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
21. Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
22. Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
23. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
Class Champion
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
Class Reserve Champion
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
3.
Kida - Dawnlight Dael (SPC-SR2-1498)
4.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
5.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
6.
Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
7.
Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
8.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
9.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
10.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
11.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
12.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
13.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
14.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
15.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
16.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
17.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
18.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
19.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
20.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
Class Champion
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
Class Reserve Champion
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
3.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
4.
Kida - Dawnfrost Hillary (SPC-MR3-1494)
5.
Kida - Nerywick Skittles (SPC-MR3-593)
6.
Kida - Rochdale Naeva (SPC-MR3-596)
7.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
8.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
9.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
10.
Kida - Dawnfrost Lucy (SPC-MR3-1493)
Class Champion
Kida - Swandale Silvano (SPC-SR3-586)
Class Reserve Champion
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
3.
Kida - Knockturn Samhain (SPC-SR3-1252)
4.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
5.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
6.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
7.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
8.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
9.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
10.
Kida - Dawnfrost Soho (SPC-SR3-1489)
11.
Kida - Hopscotch Noir (SPC-SR3-585)