1. In-Hand Class R1, tammat -
28/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
27/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
35/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
29/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
16/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
15/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
Show Reserve Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
3. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
4. Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
5. Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
6. Kida - Dawnfrost Lucy (SPC-MR3-1493)
Class Champion
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
Class Reserve Champion
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
3.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
4.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
5.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
6.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
7.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
8.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
9.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
10.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
11.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
12.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
13.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
14.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
15.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
16.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
17.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
18.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
19.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
20.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
21. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
22. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
23. Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
24. Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
25. Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
26. Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
27. Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
28. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
Class Champion
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
Class Reserve Champion
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
3.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
4.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
5.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
6.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
7.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
8.
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
9.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
10.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
11.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
12.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
13.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
14.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
15.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
16.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
17.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
18.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
19.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
20.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
21. Kida - Llygedyn Morgath Wen (SPC-SR1-1451)
22. Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
23. Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
24. Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
25. Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
26. Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
27. Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
Class Champion
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
Class Reserve Champion
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
3.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
4.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
5.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
6.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
7.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
8.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
9.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
10.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
11.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
12.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
13.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
14.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
15.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
16.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
17.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
18.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
19.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
20.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
21. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
22. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
23. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
24. Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
25. Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
26. Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
27. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
28. Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
29. Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
30. ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
31. Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
32. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
33. Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
34. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
35. Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
Class Champion
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
Class Reserve Champion
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
3.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
4.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
5.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
6.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
7.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
8.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
9.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
10.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
11.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
12.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
13.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
14.
Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
15.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
16.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
17.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
18.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
19.
Kida - Dawnlight Dael (SPC-SR2-1498)
20.
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
21. Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
22. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
23. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
24. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
25. Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
26. ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
27. Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
28. Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
29. Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
Class Champion
Kida - Dawnfrost Lucy (SPC-MR3-1493)
Class Reserve Champion
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
3.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
4.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
5.
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
6.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
7.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
8.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
9.
Kida - Dawnfrost Hillary (SPC-MR3-1494)
10.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
11.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
12.
Kida - Rochdale Naeva (SPC-MR3-596)
13.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
14.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
15.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
16.
Kida - Nerywick Skittles (SPC-MR3-593)
Class Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
Class Reserve Champion
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
3.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
4.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
5.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
6.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
7.
Kida - Hopscotch Noir (SPC-SR3-585)
8.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
9.
Kida - Knockturn Samhain (SPC-SR3-1252)
10.
Kida - Dawnfrost Soho (SPC-SR3-1489)
11.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
12.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
13.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
14.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
15.
Kida - Swandale Silvano (SPC-SR3-586)