1. In-Hand Class R1, tammat -
28/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
27/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
34/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
31/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
9/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
9/40
Show Supreme Champion
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
Show Reserve Champion
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
3. Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
4. Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
5. Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
6. Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
Class Champion
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
Class Reserve Champion
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
3.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
4.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
5.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
6.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
7.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
8.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
9.
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
10.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
11.
Tinúvel - DD Ysolt (SPC-MR1-256)
12.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
13.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
14.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
15.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
16.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
17.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
18.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
19.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
20.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
21. taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
22. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
23. Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
24. Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
25. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
26. Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
27. Tinúvel - Lovegood 5594 (SPC-MR1-215)
28. Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
Class Champion
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
3.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
4.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
5.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
6.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
7.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
8.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
9.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
10.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
11.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
12.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
13.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
14.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
15.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
16.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
17.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
18.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
19.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
20.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
21. Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
22. Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
23. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
24. Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
25. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
26. Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
27. taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
Class Champion
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
Class Reserve Champion
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
3.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
4.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
5.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
6.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
7.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
8.
Tinúvel - DD Elwing (SPC-MR2-125)
9.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
10.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
11.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
12.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
13.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
14.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
15.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
16.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
17.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
18.
Tinúvel - Angren Lil Cupcake (SPC-MR2-1579)
19.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
20.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
21. Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
22. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
23. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
24. Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
25. Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
26. Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
27. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
28. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
29. Tinúvel - Angren Lilith (SPC-MR2-1577)
30. Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
31. Tinúvel - Angren Fairy Dust (SPC-MR2-1580)
32. Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
33. Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
34. Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
Class Champion
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
3.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
4.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
5.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
6.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
7.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
8.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
9.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
10.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
11.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
12.
Tinúvel - Angren Much Wow (SPC-SR2-1576)
13.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
14.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
15.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
16.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
17.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
18.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
19.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
20.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
21. Tinúvel - KW Andras (SPC-SR2-1574)
22. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
23. Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
24. Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
25. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
26. Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
27. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
28. Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
29. Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
30. Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
31. Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
Class Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
Class Reserve Champion
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
3.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
4.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
5.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
6.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
7.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
8.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
9.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
Class Reserve Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
3.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
4.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
5.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
6.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
7.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
8.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
9.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)