1. Riding Class R1, tammat -
25/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. Riding Class R2, tammat -
18/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
14/40
5. Riding Class R3, tammat -
9/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
8/40
7. Driving Class R1, tammat -
12/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
15/40
9. Driving Class R2, tammat -
18/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
15/40
11. Driving Class R3, tammat -
4/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
24/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
19/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
27/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
24/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
11/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
7/40
Show Supreme Champion
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
Show Reserve Champion
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
3. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
4. Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
5. Tinúvel - Angren Jamshid (SPC-SR3-904)
6. Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
7. Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
8. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
9. Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
10. Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
11. Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
12. Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
13. Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
14. Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
15. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
16. Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
17. Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
18. Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
Class Champion
Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
Class Reserve Champion
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
3.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
4.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
5.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
6.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
7.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
8.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
9.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
10.
Tinúvel - Arielle of Swildie (SPC-MR1-180)
11.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
12.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
13.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
14.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
15.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
16.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
17.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
18.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
19.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
20.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
21. Tinúvel - Cedion Bore Mai (SPC-MR1-1570)
22. Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
23. taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
24. Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
25. Tinúvel - DD Varda (SPC-MR1-143)
Class Champion
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
Class Reserve Champion
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
3.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
4.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
5.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
6.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
7.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
8.
Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
9.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
10.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
11.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
12.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
13.
Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
14.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
15.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
16.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
17.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
18.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
19.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
20.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
21. Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
22. Tinúvel - You-Know-Who 5594 (SPC-SR1-344)
23. taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
Class Champion
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
Class Reserve Champion
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
3.
Tinúvel - Awena Rewa (SPC-MR2-82)
4.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
5.
Tinúvel - Tuiskulan Eurwen (SPC-MR2-197)
6.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
7.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
8.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
9.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
10.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
11.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
12.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
13.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
14.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
15.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
16.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
17.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
18.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
Class Champion
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
Class Reserve Champion
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
3.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
4.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
5.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
6.
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
7.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
8.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
9.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
10.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
11.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
12.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
13.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
14.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
Class Champion
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Class Reserve Champion
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
3.
Tinúvel - DD Star War (SPC-MR3-908)
4.
Tinúvel - DD Starshine (SPC-MR3-907)
5.
Tinúvel - DD Montaillou (SPC-MR3-903)
6.
Tinúvel - Dandelion of Loreley (SPC-MR3-905)
7.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
8.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
9.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
Class Champion
Tinúvel - Angren Jamshid (SPC-SR3-904)
Class Reserve Champion
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
3.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
4.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
5.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
6.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
7.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
8.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
3.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
4.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
5.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
6.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
7.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
8.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
9.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
10.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
11.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
12.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
Class Champion
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
Class Reserve Champion
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
3.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
4.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
5.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
6.
Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
7.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
8.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
9.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
10.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
11.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
12.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
13.
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
14.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
15.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
Class Champion
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
3.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
4.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
5.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
6.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
7.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
8.
Tinúvel - Angren Luned (SPC-MR2-1575)
9.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
10.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
11.
Tinúvel - KW Blodeuwedd (SPC-MR2-105)
12.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
13.
Tinúvel - KW Saffir (SPC-MR2-127)
14.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
15.
Tinúvel - From Fairy Forest 5594 (SPC-MR2-161)
16.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
17.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
18.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
Class Champion
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
3.
Tinúvel - Vivid Apetite (SPC-SR2-454)
4.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
5.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
6.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
7.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
8.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
9.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
10.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
11.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
12.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
13.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
14.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
15.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
Class Champion
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Class Reserve Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
3.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
4.
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Champion
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
Class Reserve Champion
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
3.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
4.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
5.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
Class Champion
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
Class Reserve Champion
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
3.
Tinúvel - Lovegood 5594 (SPC-MR1-215)
4.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
5.
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
6.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
7.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
8.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
9.
Tinúvel - DD Ysolt (SPC-MR1-256)
10.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
11.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
12.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
13.
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
14.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
15.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
16.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
17.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
18.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
19.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
20.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
21. Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
22. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
23. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
24. taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
Class Champion
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
Class Reserve Champion
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
3.
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
4.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
5.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
6.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
7.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
8.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
9.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
10.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
11.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
12.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
13.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
14.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
15.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
16.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
17.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
18.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
19.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
Class Champion
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
Class Reserve Champion
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
3.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
4.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
5.
Tinúvel - Angren Fairy Dust (SPC-MR2-1580)
6.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
7.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
8.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
9.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
10.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
11.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
12.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
13.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
14.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
15.
Tinúvel - Angren Lil Cupcake (SPC-MR2-1579)
16.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
17.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
18.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
19.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
20.
Tinúvel - DD Elwing (SPC-MR2-125)
21. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
22. Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
23. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
24. Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
25. Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
26. Tinúvel - Angren Lilith (SPC-MR2-1577)
27. Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
Class Champion
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
Class Reserve Champion
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
3.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
4.
Tinúvel - Angren Much Wow (SPC-SR2-1576)
5.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
6.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
7.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
8.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
9.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
10.
Tinúvel - KW Andras (SPC-SR2-1574)
11.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
12.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
13.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
14.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
15.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
16.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
17.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
18.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
19.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
20.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
21. Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
22. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
23. taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
24. Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
Class Champion
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
Class Reserve Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
3.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
4.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
5.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
6.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
7.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
8.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
9.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
10.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
11.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Champion
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
Class Reserve Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
3.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
4.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
5.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
6.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
7.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)