1. Riding Class R1 -
32/40
2. Riding Class R2 -
31/40
3. Riding Class R3 -
15/40
4. Driving Class R1 -
23/40
5. Driving Class R2 -
28/40
6. Driving Class R3 -
8/40
7. In-Hand Class R1 -
26/40
8. In-Hand Class R2 -
29/40
9. In-Hand Class R3 -
10/40
Show Supreme Champion
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
Show Reserve Champion
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
3. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
4. Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
5. Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
6. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
7. Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
8. miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
9. Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
Class Champion
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
Class Reserve Champion
miivi - Act Like Princess (SPC-MR1-1379)
3.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
4.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
5.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
6.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
7.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
8.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
9.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
10.
miivi - The House of Hades (SPC-SR1-1545)
11.
Nora - Nerywick Teddy (SPC-SR1-1723)
12.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
13.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
14.
miivi - Ceann Unlucky (SPC-SR1-1298)
15.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
16.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
17.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
18.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
19.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
20.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
21. Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
22. taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
23. Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
24. Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
25. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
26. Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
27. Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
28. taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
29. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
30. Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
31. Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
32. Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
Class Champion
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
3.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
4.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
5.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
6.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
7.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
8.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
9.
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
10.
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
11.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
12.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
13.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
14.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
15.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
16.
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
17.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
18.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
19.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
20.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
21. Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
22. Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
23. Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
24. Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
25. Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
26. Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
27. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
28. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
29. Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
30. Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
31. Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
Class Champion
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
Class Reserve Champion
Nora - Dawnfrost Royalty (SPC-MR3-1583)
3.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
4.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
5.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
6.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
7.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
8.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
9.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
10.
miivi - Come And Get It (SPC-SR3-1302)
11.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
12.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
13.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
14.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
15.
miivi - A.D. Monadenium (SPC-MR3-1300)
Class Champion
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
Class Reserve Champion
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
3.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
4.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
5.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
6.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
7.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
8.
miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
9.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
10.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
11.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
12.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
13.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
14.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
15.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
16.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
17.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
18.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
19.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
20.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
21. Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
22. Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
23. Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
Class Champion
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
Class Reserve Champion
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
3.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
4.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
5.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
6.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
7.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
8.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
9.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
10.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
11.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
12.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
13.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
14.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
15.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
16.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
17.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
18.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
19.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
20.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
21. Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
22. miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
23. Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
24. miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
25. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
26. Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
27. miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
28. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
Class Champion
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
Class Reserve Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
3.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
4.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
5.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
6.
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
7.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
8.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Champion
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
Class Reserve Champion
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
3.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
4.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
5.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
6.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
7.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
8.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
9.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
10.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
11.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
12.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
13.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
14.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
15.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
16.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
17.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
18.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
19.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
20.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
21. Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
22. Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
23. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
24. taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
25. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
26. Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
Class Champion
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
Class Reserve Champion
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
3.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
4.
miivi - Siwgrog (SPC-MR2-1394)
5.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
6.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
7.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
8.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
9.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
10.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
11.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
12.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
13.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
14.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
15.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
16.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
17.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
18.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
19.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
20.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
21. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
22. Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
23. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
24. Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
25. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
26. Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
27. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
28. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
29. Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
Class Champion
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
Class Reserve Champion
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
3.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
4.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
5.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
6.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
7.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
8.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
9.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
10.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)