1. Riding Class R1, tammat -
24/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. Riding Class R2, tammat -
17/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
18/40
5. Riding Class R3, tammat -
3/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
5/40
7. Driving Class R1, tammat -
14/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
17/40
9. Driving Class R2, tammat -
26/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
19/40
11. Driving Class R3, tammat -
4/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
21/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
21/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
28/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
20/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
11/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
8/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Show Reserve Champion
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
3. Jannica - Konstantin MPB (SPC-SR3-1110)
4. Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
5. Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
6. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
7. Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
8. Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
9. Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
10. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
11. Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
12. miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
13. Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
14. Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
15. Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
16. Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
17. Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
18. Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Champion
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
Class Reserve Champion
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
3.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
4.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
5.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
6.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
7.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
8.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
9.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
10.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
11.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
12.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
13.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
14.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
15.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
16.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
17.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
18.
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
19.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
20.
miivi - Act Like Princess (SPC-MR1-1379)
21. Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
22. Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
23. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
24. Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
Class Champion
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
3.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
4.
miivi - The House of Hades (SPC-SR1-1545)
5.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
6.
miivi - Ceann Unlucky (SPC-SR1-1298)
7.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
8.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
9.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
10.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
11.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
12.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
13.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
14.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
15.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
16.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
17.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
18.
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
19.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
20.
Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
21. tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
22. Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
23. Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
Class Champion
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
Class Reserve Champion
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
3.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
4.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
5.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
6.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
7.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
8.
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
9.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
10.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
11.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
12.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
13.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
14.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
15.
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
16.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
17.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
Class Champion
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
Class Reserve Champion
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
3.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
4.
Jannica - Alexander HP (SPC-SR2-347)
5.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
6.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
7.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
8.
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
9.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
10.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
11.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
12.
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
13.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
14.
Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
15.
Sirpa - Elegant Prince AD (SPC-SR2-270)
16.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
17.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
18.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
Class Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Reserve Champion
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
3.
miivi - A.D. Monadenium (SPC-MR3-1300)
Class Champion
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
Class Reserve Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
3.
miivi - Come And Get It (SPC-SR3-1302)
4.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
5.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Champion
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
Class Reserve Champion
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
3.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
4.
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
5.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
6.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
7.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
8.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
9.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
10.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
11.
Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
12.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
13.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
14.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
Class Champion
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
Class Reserve Champion
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
3.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
4.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
5.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
6.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
7.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
8.
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
9.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
10.
Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
11.
Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
12.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
13.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
14.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
15.
Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
16.
miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
17.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
Class Champion
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
3.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
4.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
5.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
6.
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
7.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
8.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
9.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
10.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
11.
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
12.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
13.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
14.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
15.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
16.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
17.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
18.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
19.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
20.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
21. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
22. Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
23. miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
24. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
25. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
26. Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
Class Champion
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
Class Reserve Champion
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
3.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
4.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
5.
Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
6.
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
7.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
8.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
9.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
10.
Jannica - Gisla von Dows (SPC-SR2-99)
11.
Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
12.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
13.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
14.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
15.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
16.
Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
17.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
18.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
19.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
Class Champion
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
Class Reserve Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
3.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
4.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
Class Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Reserve Champion
Jannica - Tyson B (SPC-SR3-1165)
3.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
4.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
5.
Jannica - Ron Rafael B (SPC-SR3-1164)
Class Champion
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
Class Reserve Champion
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
3.
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
4.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
5.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
6.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
7.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
8.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
9.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
10.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
11.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
12.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
13.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
14.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
15.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
16.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
17.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
18.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
19.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
20.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
21. Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
Class Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
3.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
4.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
5.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
6.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
7.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
8.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
9.
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
10.
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
11.
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
12.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
13.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
14.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
15.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
16.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
17.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
18.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
19.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
20.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
21. miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
Class Champion
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
Class Reserve Champion
Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
3.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
4.
Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
5.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
6.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
7.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
8.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
9.
miivi - Siwgrog (SPC-MR2-1394)
10.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
11.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
12.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
13.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
14.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
15.
Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)
16.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
17.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
18.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
19.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
20.
Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
21. Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
22. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
23. Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
24. Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
25. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
26. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
27. Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
28. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
Class Champion
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
Class Reserve Champion
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
3.
Jannica - Mewian Denley (SPC-SR2-306)
4.
Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)
5.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
6.
Jannica - A.D. Red Shadow (SPC-SR2-307)
7.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
8.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
9.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
10.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
11.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
12.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
13.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
14.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
15.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
16.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
17.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
18.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
19.
Jannica - A.D. Huckleberry (SPC-SR2-301)
20.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
Class Champion
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
Class Reserve Champion
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
3.
Jannica - Perfect Beginning Delm (SPC-MR3-1111)
4.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
5.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
6.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
7.
Jannica - Utopia's Jamilah Bella (SPC-MR3-1112)
8.
Jannica - Blackwoods Bel Erie (SPC-MR3-1113)
9.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
10.
Jannica - Blackwoods Elbereth (SPC-MR3-1114)
11.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
Class Champion
Jannica - Konstantin MPB (SPC-SR3-1110)
Class Reserve Champion
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
3.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
4.
Jannica - Faron BRE (SPC-SR3-1109)
5.
Jannica - Pikkupellon Saphir (SPC-SR3-1107)
6.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
7.
Jannica - Pikkupellon Simply the Best (SPC-SR3-1108)
8.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)