1. Open Class Riding, tammat -
30/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
32/40
3. Open Class Driving, tammat -
27/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
25/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
33/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
23/40
Show Supreme Champion
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
Show Reserve Champion
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
3. Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
4. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
5. Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
6. miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
Class Champion
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
Class Reserve Champion
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
3.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
4.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
5.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
6.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
7.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
8.
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
9.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
10.
miivi - Act Like Princess (SPC-MR1-1379)
11.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
12.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
13.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
14.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
15.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
16.
miivi - A.D. Monadenium (SPC-MR3-1300)
17.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
18.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
19.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
20.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
21. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
22. tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
23. Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
24. Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
25. Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
26. Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
27. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
28. Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
29. Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
30. Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
Class Champion
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
Class Reserve Champion
miivi - The House of Hades (SPC-SR1-1545)
3.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
4.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
5.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
6.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
7.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
8.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
9.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
10.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
11.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
12.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
13.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
14.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
15.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
16.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
17.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
18.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
19.
miivi - Come And Get It (SPC-SR3-1302)
20.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
21. Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
22. Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
23. Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
24. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
25. Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
26. Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
27. Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
28. Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
29. Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
30. tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
31. tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
32. Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
Class Champion
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
Class Reserve Champion
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
3.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
4.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
5.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
6.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
7.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
8.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
9.
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
10.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
11.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
12.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
13.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
14.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
15.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
16.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
17.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
18.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
19.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
20.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
21. Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
22. Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
23. Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
24. Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
25. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
26. Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
27. Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
3.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
4.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
5.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
6.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
7.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
8.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
9.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
10.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
11.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
12.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
13.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
14.
miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
15.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
16.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
17.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
18.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
19.
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
20.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
21. Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
22. Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
23. miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
24. Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
25. Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
Class Champion
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
Class Reserve Champion
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
3.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
4.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
5.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
6.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
7.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
8.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
9.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
10.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
11.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
12.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
13.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
14.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
15.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
16.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
17.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
18.
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
19.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
20.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
21. miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
22. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
23. taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
24. Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
25. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
26. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
27. Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
28. Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
29. miivi - Siwgrog (SPC-MR2-1394)
30. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
31. Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
32. Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
33. Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
Class Champion
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
Class Reserve Champion
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
3.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
4.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
5.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
6.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
7.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
8.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
9.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
10.
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
11.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
12.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
13.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
14.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
15.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
16.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
17.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
18.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
19.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
20.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
21. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
22. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
23. Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)