1. Riding Class R1, tammat -
28/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
28/40
3. Riding Class R2, tammat -
27/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
25/40
5. Riding Class R3, tammat -
12/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
12/40
Show Supreme Champion
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
Show Reserve Champion
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
3. taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
4. taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
5. Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
6. taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
Class Champion
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
Class Reserve Champion
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
3.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
4.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
5.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
6.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
7.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
8.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
9.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
10.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
11.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
12.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
13.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
14.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
15.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
16.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
17.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
18.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
19.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
20.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
21. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
22. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
23. Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
24. Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
25. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
26. Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
27. Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
28. Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
Class Champion
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
3.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
4.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
5.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
6.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
7.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
8.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
9.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
10.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
11.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
12.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
13.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
14.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
15.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
16.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
17.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
18.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
19.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
20.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
21. taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
22. Nora - Nerywick Teddy (SPC-SR1-1723)
23. Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
24. Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
25. Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
26. Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
27. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
28. Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
Class Champion
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
3.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
4.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
5.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
6.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
7.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
8.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
9.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
10.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
11.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
12.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
13.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
14.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
15.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
16.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
17.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
18.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
19.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
20.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
21. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
22. Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
23. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
24. Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
25. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
26. Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
27. Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
Class Champion
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
Class Reserve Champion
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
3.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
4.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
5.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
6.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
7.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
8.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
9.
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
10.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
11.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
12.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
13.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
14.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
15.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
16.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
17.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
18.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
19.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
20.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
21. ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
22. Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
23. Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
24. Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
25. Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
Class Champion
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
Class Reserve Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
3.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
4.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
5.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
6.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
7.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
8.
Nora - Dawnfrost Royalty (SPC-MR3-1583)
9.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
10.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
11.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
12.
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
Class Champion
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
Class Reserve Champion
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
3.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
4.
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
5.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
6.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
7.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
8.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
9.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
10.
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
11.
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
12.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)