1. Driving Class R1, tammat -
13/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
12/40
3. Driving Class R2, tammat -
18/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
15/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
21/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
26/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
17/40
Show Supreme Champion
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
Show Reserve Champion
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
3. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
4. Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
5. Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
6. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
7. ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
8. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
Class Champion
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
Class Reserve Champion
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
3.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
4.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
5.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
6.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
7.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
8.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
9.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
10.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
11.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
12.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
13.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
Class Champion
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
3.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
4.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
5.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
6.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
7.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
8.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
9.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
10.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
11.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
12.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
Class Champion
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
Class Reserve Champion
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
3.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
4.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
5.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
6.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
7.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
8.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
9.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
10.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
11.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
12.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
13.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
14.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
15.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
16.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
17.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
18.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
Class Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
Class Reserve Champion
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
3.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
4.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
5.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
6.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
7.
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
8.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
9.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
10.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
11.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
12.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
13.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
14.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
15.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
Class Champion
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
Class Reserve Champion
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
3.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
4.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
5.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
6.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
7.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
8.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
9.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
10.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
11.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
12.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
13.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
14.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
15.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
16.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
17.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
18.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
19.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
Class Champion
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
Class Reserve Champion
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
3.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
4.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
5.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
6.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
7.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
8.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
9.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
10.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
11.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
12.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
13.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
14.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
15.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
16.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
17.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
18.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
19.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
20.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
21. Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
Class Champion
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
Class Reserve Champion
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
3.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
4.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
5.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
6.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
7.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
8.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
9.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
10.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
11.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
12.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
13.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
14.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
15.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
16.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
17.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
18.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
19.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
20.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
21. Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
22. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
23. Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
24. Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
25. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
26. Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
Class Champion
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
Class Reserve Champion
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
3.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
4.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
5.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
6.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
7.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
8.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
9.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
10.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
11.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
12.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
13.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
14.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
15.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
16.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
17.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)