1. Riding Class R1, tammat -
22/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
24/40
3. Riding Class R2, tammat -
18/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
21/40
5. Riding Class R3, tammat -
8/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
8/40
7. Driving Class R1, tammat -
15/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
17/40
9. Driving Class R2, tammat -
18/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
12/40
11. Driving Class R3, tammat -
5/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
20/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
22/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
16/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
6/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
7/40
Show Supreme Champion
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
Show Reserve Champion
Nora - Dawnfrost Royalty (SPC-MR3-1583)
3. Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
4. Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
5. miivi - Come And Get It (SPC-SR3-1302)
6. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
7. Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
8. Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
9. Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
10. Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
11. Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
12. miivi - Siwgrog (SPC-MR2-1394)
13. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
14. Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
15. Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
16. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
17. Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
18. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
Class Champion
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
3.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
4.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
5.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
6.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
7.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
8.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
9.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
10.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
11.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
12.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
13.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
14.
miivi - Act Like Princess (SPC-MR1-1379)
15.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
16.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
17.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
18.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
19.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
20.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
21. Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
22. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
Class Champion
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
Class Reserve Champion
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
3.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
4.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
5.
Nora - Nerywick Teddy (SPC-SR1-1723)
6.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
7.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
8.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
9.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
10.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
11.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
12.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
13.
miivi - Ceann Unlucky (SPC-SR1-1298)
14.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
15.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
16.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
17.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
18.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
19.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
20.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
21. Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
22. Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
23. miivi - The House of Hades (SPC-SR1-1545)
24. taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
Class Champion
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
Class Reserve Champion
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
3.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
4.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
5.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
6.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
7.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
8.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
9.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
10.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
11.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
12.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
13.
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
14.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
15.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
16.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
17.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
18.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
Class Champion
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
Class Reserve Champion
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
3.
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
4.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
5.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
6.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
7.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
8.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
9.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
10.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
11.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
12.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
13.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
14.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
15.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
16.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
17.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
18.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
19.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
20.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
21. Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
Class Champion
Nora - Dawnfrost Royalty (SPC-MR3-1583)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
3.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
4.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
5.
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
6.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
7.
miivi - A.D. Monadenium (SPC-MR3-1300)
8.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Champion
miivi - Come And Get It (SPC-SR3-1302)
Class Reserve Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
3.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
4.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
5.
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
6.
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
7.
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
8.
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
Class Champion
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
Class Reserve Champion
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
3.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
4.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
5.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
6.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
7.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
8.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
9.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
10.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
11.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
12.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
13.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
14.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
15.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
Class Reserve Champion
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
3.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
4.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
5.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
6.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
7.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
8.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
9.
miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
10.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
11.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
12.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
13.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
14.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
15.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
16.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
17.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
Class Champion
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
3.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
4.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
5.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
6.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
7.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
8.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
9.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
10.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
11.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
12.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
13.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
14.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
15.
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
16.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
17.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
18.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
Class Champion
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
Class Reserve Champion
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
3.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
4.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
5.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
6.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
7.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
8.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
9.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
10.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
11.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
12.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
Class Champion
Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
Class Reserve Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
3.
Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
4.
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
5.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
Class Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
Class Reserve Champion
Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
3.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
4.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
5.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
Class Champion
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
Class Reserve Champion
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
3.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
4.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
5.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
6.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
7.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
8.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
9.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
10.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
11.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
12.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
13.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
14.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
15.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
16.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
17.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
18.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
19.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
Class Champion
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
Class Reserve Champion
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
3.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
4.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
5.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
6.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
7.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
8.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
9.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
10.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
11.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
12.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
13.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
14.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
15.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
16.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
17.
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
18.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
19.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
20.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
Class Champion
miivi - Siwgrog (SPC-MR2-1394)
Class Reserve Champion
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
3.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
4.
Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
5.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
6.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
7.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
8.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
9.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
10.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
11.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
12.
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
13.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
14.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
15.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
16.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
17.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
18.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
19.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
20.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
21. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
22. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Class Champion
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
Class Reserve Champion
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
3.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
4.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
5.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
6.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
7.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
8.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
9.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
10.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
11.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
12.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
13.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
14.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
15.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
16.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
Class Champion
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
3.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
4.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
5.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
6.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
Class Champion
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
3.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
4.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
5.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
6.
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
7.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)