1. Driving Class R1, tammat -
16/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
14/40
3. Driving Class R2, tammat -
22/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
15/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
20/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
24/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
22/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
Show Reserve Champion
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
3. Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
4. taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
5. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
6. taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
7. miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
8. Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
Class Champion
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
Class Reserve Champion
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
3.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
4.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
5.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
6.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
7.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
8.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
9.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
10.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
11.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
12.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
13.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
14.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
15.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
16.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
Class Champion
miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
Class Reserve Champion
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
3.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
4.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
5.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
6.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
7.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
8.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
9.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
10.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
11.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
12.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
13.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
14.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
Class Champion
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
Class Reserve Champion
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
3.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
4.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
5.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
6.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
7.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
8.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
9.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
10.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
11.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
12.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
13.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
14.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
15.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
16.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
17.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
18.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
19.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
20.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
21. Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
22. miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
Class Champion
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
Class Reserve Champion
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
3.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
4.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
5.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
6.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
7.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
8.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
9.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
10.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
11.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
12.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
13.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
14.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
15.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
Class Champion
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
Class Reserve Champion
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
3.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
4.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
5.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
6.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
7.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
8.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
9.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
10.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
11.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
12.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
13.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
14.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
15.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
16.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
17.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
18.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
19.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
Class Champion
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
3.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
4.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
5.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
6.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
7.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
8.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
9.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
10.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
11.
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
12.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
13.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
14.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
15.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
16.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
17.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
18.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
19.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
20.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
Class Champion
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
Class Reserve Champion
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
3.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
4.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
5.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
6.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
7.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
8.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
9.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
10.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
11.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
12.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
13.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
14.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
15.
miivi - Siwgrog (SPC-MR2-1394)
16.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
17.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
18.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
19.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
20.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
21. miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
22. miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
23. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
24. Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
Class Champion
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
3.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
4.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
5.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
6.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
7.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
8.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
9.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
10.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
11.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
12.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
13.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
14.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
15.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
16.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
17.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
18.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
19.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
20.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
21. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
22. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)