1. Riding Class R1, tammat -
21/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. Riding Class R2, tammat -
15/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
15/40
5. Riding Class R3, tammat -
7/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
7/40
7. Driving Class R1, tammat -
13/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
13/40
9. Driving Class R2, tammat -
21/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
8/40
11. Driving Class R3, tammat -
5/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
17/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
17/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
10/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
12/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
6/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
7/40
Show Supreme Champion
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
Show Reserve Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
3. Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
4. Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
5. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
6. Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
7. Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
8. Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
9. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
10. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
11. Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
12. Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
13. Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
14. Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
15. Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
16. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
17. Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
18. Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
Class Champion
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
Class Reserve Champion
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
3.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
4.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
5.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
6.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
7.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
8.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
9.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
10.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
11.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
12.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
13.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
14.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
15.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
16.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
17.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
18.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
19.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
20.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
21. Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
Class Champion
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
Class Reserve Champion
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
3.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
4.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
5.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
6.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
7.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
8.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
9.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
10.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
11.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
12.
Nora - Nerywick Teddy (SPC-SR1-1723)
13.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
14.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
15.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
16.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
17.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
18.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
19.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
20.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
21. Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
22. Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
23. Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
Class Champion
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
Class Reserve Champion
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
3.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
4.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
5.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
6.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
7.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
8.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
9.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
10.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
11.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
12.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
13.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
14.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
15.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
Class Champion
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
Class Reserve Champion
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
3.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
4.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
5.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
6.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
7.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
8.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
9.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
10.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
11.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
12.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
13.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
14.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
15.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
Class Champion
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
3.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
4.
Nora - Dawnfrost Royalty (SPC-MR3-1583)
5.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
6.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
7.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Champion
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
Class Reserve Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
3.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
4.
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
5.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
6.
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
7.
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
Class Champion
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
Class Reserve Champion
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
3.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
4.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
5.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
6.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
7.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
8.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
9.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
10.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
11.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
12.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
13.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
Class Champion
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
Class Reserve Champion
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
3.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
4.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
5.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
6.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
7.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
8.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
9.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
10.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
11.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
12.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
13.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
Class Champion
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
Class Reserve Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
3.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
4.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
5.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
6.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
7.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
8.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
9.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
10.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
11.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
12.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
13.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
14.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
15.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
16.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
17.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
18.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
19.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
20.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
21. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
Class Champion
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
Class Reserve Champion
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
3.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
4.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
5.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
6.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
7.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
8.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
Class Champion
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
Class Reserve Champion
Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
3.
Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
4.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
5.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
Class Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
3.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
4.
Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
5.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Champion
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
Class Reserve Champion
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
3.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
4.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
5.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
6.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
7.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
8.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
9.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
10.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
11.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
12.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
13.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
14.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
15.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
16.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
17.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
Class Champion
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
Class Reserve Champion
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
3.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
4.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
5.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
6.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
7.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
8.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
9.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
10.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
11.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
12.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
13.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
14.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
15.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
16.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
17.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Class Champion
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
Class Reserve Champion
Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
3.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
4.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
5.
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
6.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
7.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
8.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
9.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
10.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
Class Champion
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
Class Reserve Champion
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
3.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
4.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
5.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
6.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
7.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
8.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
9.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
10.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
11.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
12.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
Class Champion
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
Class Reserve Champion
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
3.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
4.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
5.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
6.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
Class Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
3.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
4.
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
5.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
6.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
7.
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)