1. Driving Class R1, tammat -
14/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
15/40
3. Driving Class R2, tammat -
22/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
17/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
22/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
27/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
22/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
20/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
Show Reserve Champion
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
3. Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
4. Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
5. Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
6. tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
7. Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
8. taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
Class Champion
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
Class Reserve Champion
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
3.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
4.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
5.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
6.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
7.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
8.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
9.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
10.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
11.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
12.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
13.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
14.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
3.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
4.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
5.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
6.
Nora - Nerywick Teddy (SPC-SR1-1723)
7.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
8.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
9.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
10.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
11.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
12.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
13.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
14.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
15.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
Class Champion
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
Class Reserve Champion
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
3.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
4.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
5.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
6.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
7.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
8.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
9.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
10.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
11.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
12.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
13.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
14.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
15.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
16.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
17.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
18.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
19.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
20.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
21. Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
22. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
Class Champion
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
Class Reserve Champion
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
3.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
4.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
5.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
6.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
7.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
8.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
9.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
10.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
11.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
12.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
13.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
14.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
15.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
16.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
17.
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
Class Champion
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
Class Reserve Champion
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
3.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
4.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
5.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
6.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
7.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
8.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
9.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
10.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
11.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
12.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
13.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
14.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
15.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
16.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
17.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
18.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
19.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
20.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
21. Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
22. taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
Class Champion
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
Class Reserve Champion
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
3.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
4.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
5.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
6.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
7.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
8.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
9.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
10.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
11.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
12.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
13.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
14.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
15.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
16.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
17.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
18.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
19.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
20.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
21. Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
22. Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
23. Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
24. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
25. taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
26. taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
27. Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
Class Champion
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
Class Reserve Champion
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
3.
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
4.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
5.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
6.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
7.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
8.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
9.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
10.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
11.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
12.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
13.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
14.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
15.
Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
16.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
17.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
18.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
19.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
20.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
21. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
22. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
Class Champion
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
Class Reserve Champion
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
3.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
4.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
5.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
6.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
7.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
8.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
9.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
10.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
11.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
12.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
13.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
14.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
15.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
16.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
17.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
18.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
19.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
20.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)