1. In-Hand Class R1, tammat -
29/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
30/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
31/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
29/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
16/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
13/40
Show Supreme Champion
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
Show Reserve Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
3. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
4. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
5. Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
6. Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
Class Champion
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
Class Reserve Champion
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
3.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
4.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
5.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
6.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
7.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
8.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
9.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
10.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
11.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
12.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
13.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
14.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
15.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
16.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
17.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
18.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
19.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
20.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
21. taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
22. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
23. Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
24. Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
25. taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
26. Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
27. Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
28. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
29. Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
Class Champion
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
Class Reserve Champion
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
3.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
4.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
5.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
6.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
7.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
8.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
9.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
10.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
11.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
12.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
13.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
14.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
15.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
16.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
17.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
18.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
19.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
20.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
21. Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
22. taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
23. Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
24. Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
25. Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
26. Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
27. Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
28. taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
29. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
30. Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
Class Champion
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
Class Reserve Champion
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
3.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
4.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
5.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
6.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
7.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
8.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
9.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
10.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
11.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
12.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
13.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
14.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
15.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
16.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
17.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
18.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
19.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
20.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
21. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
22. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
23. Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
24. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
25. Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
26. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
27. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
28. Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
29. Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
30. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
31. dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
Class Champion
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
Class Reserve Champion
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
3.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
4.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
5.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
6.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
7.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
8.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
9.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
10.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
11.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
12.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
13.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
14.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
15.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
16.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
17.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
18.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
19.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
20.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
21. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
22. Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
23. Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
24. Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
25. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
26. Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
27. Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
28. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
29. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
Class Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
3.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
4.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
5.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
6.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
7.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
8.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
9.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
10.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
11.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
12.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
13.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
14.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
15.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
16.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
Class Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
Class Reserve Champion
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
3.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
4.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
5.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
6.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
7.
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
8.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
9.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
10.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
11.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
12.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
13.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)