1. Driving Class R1, tammat -
22/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
26/40
3. Driving Class R2, tammat -
34/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
29/40
5. Driving Class R3, tammat -
9/40
6. Driving Class R3, orit&ruunat -
9/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
Show Reserve Champion
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
3. Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
4. Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
5. Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
6. Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
Class Champion
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Pandora 5594 (SPC-MR1-420)
3.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
4.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
5.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
6.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
7.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
8.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
9.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
10.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
11.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
12.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
13.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
14.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
15.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
16.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
17.
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
18.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
19.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
20.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
21. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
22. Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
Class Champion
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
Class Reserve Champion
Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
3.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
4.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
5.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
6.
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
7.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
8.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
9.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
10.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
11.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
12.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
13.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
14.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
15.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
16.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
17.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
18.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
19.
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
20.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
21. Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
22. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
23. Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
24. Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
25. Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
26. Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
Class Champion
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
Class Reserve Champion
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
3.
Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
4.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
5.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
6.
Tinúvel - KW Blodeuwedd (SPC-MR2-105)
7.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
8.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
9.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
10.
Tinúvel - Angren Luned (SPC-MR2-1575)
11.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
12.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
13.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
14.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
15.
Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
16.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
17.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
18.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
19.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
20.
Tinúvel - KW Saffir (SPC-MR2-127)
21. Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
22. Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
23. Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
24. Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
25. Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
26. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
27. Tinúvel - From Fairy Forest 5594 (SPC-MR2-161)
28. Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
29. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
30. Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
31. Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
32. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
33. Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
34. Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
Class Champion
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
Class Reserve Champion
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
3.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
4.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
5.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
6.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
7.
Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
8.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
9.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
10.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
11.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
12.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
13.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
14.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
15.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
16.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
17.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
18.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
19.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
20.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
21. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
22. Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
23. Tinúvel - Vivid Apetite (SPC-SR2-454)
24. Tinúvel - Ravenclaw 5594 (SPC-SR2-132)
25. Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
26. Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
27. Tinúvel - Aneirin 5594 (SPC-SR2-435)
28. Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
29. Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
Class Champion
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
Class Reserve Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
3.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
4.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
5.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
6.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
7.
Nora - Dawnfrost Royalty (SPC-MR3-1583)
8.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
9.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
Class Champion
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
Class Reserve Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
3.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
4.
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
5.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
6.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
7.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
8.
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
9.
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)