1. Riding Class R1, tammat -
25/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
22/40
3. Riding Class R2, tammat -
19/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
20/40
5. Riding Class R3, tammat -
9/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
8/40
Show Supreme Champion
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
Show Reserve Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
3. H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
4. taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
5. taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
6. Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
Class Champion
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
3.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
4.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
5.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
6.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
7.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
8.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
9.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
10.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
11.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
12.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
13.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
14.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
15.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
16.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
17.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
18.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
19.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
20.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
21. Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
22. Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
23. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
24. Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
25. taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
Class Champion
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
Class Reserve Champion
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
3.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
4.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
5.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
6.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
7.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
8.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
9.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
10.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
11.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
12.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
13.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
14.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
15.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
16.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
17.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
18.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
19.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
20.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
21. Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
22. taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
Class Champion
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
Class Reserve Champion
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
3.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
4.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
5.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
6.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
7.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
8.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
9.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
10.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
11.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
12.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
13.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
14.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
15.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
16.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
17.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
18.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
19.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
Class Champion
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
Class Reserve Champion
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
3.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
4.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
5.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
6.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
7.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
8.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
9.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
10.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
11.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
12.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
13.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
14.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
15.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
16.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
17.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
18.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
19.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
20.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
Class Champion
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
Class Reserve Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
3.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
4.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
5.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
6.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
7.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
8.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
9.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
Class Reserve Champion
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
3.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
4.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
5.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
6.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
7.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
8.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)