1. In-Hand Class R1, tammat -
32/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
28/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
35/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
33/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
13/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
13/40
Show Supreme Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Show Reserve Champion
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
3. Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
4. Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
5. Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
6. Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
Class Champion
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
Class Reserve Champion
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
3.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
4.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
5.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
6.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
7.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
8.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
9.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
10.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
11.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
12.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
13.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
14.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
15.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
16.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
17.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
18.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
19.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
20.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
21. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
22. Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
23. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
24. Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
25. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
26. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
27. Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
28. tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
29. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
30. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
31. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
32. Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
Class Champion
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
Class Reserve Champion
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
3.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
4.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
5.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
6.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
7.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
8.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
9.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
10.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
11.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
12.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
13.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
14.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
15.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
16.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
17.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
18.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
19.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
20.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
21. Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
22. Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
23. Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
24. Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
25. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
26. taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
27. Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
28. taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
Class Reserve Champion
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
3.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
4.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
5.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
6.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
7.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
8.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
9.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
10.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
11.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
12.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
13.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
14.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
15.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
16.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
17.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
18.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
19.
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
20.
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
21. Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
22. Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
23. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
24. Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
25. Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
26. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
27. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
28. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
29. Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
30. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
31. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
32. Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
33. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
34. Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
35. Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
Class Champion
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
Class Reserve Champion
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
3.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
4.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
5.
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
6.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
7.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
8.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
9.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
10.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
11.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
12.
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
13.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
14.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
15.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
16.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
17.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
18.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
19.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
20.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
21. Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
22. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
23. taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
24. taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
25. Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
26. Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
27. Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
28. Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
29. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
30. Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
31. Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
32. Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
33. ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
Class Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Reserve Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
3.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
4.
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
5.
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
6.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
7.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
8.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
9.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
10.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
11.
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
12.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
13.
Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
Class Champion
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
Class Reserve Champion
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
3.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
4.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
5.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
6.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
7.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
8.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
9.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
10.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
11.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
12.
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
13.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)