1. Riding Class R1, tammat -
30/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
31/40
3. Riding Class R2, tammat -
31/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
34/40
5. Riding Class R3, tammat -
15/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
13/40
Show Supreme Champion
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
Show Reserve Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
3. Hilde - Sheval Jingle Hop (SPC-SR1-1484)
4. Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
5. Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
6. Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
Class Champion
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
Class Reserve Champion
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
3.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
4.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
5.
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
6.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
7.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
8.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
9.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
10.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
11.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
12.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
13.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
14.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
15.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
16.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
17.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
18.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
19.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
20.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
21. Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
22. taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
23. Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
24. Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
25. Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
26. Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
27. Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
28. Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
29. Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
30. Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
Class Champion
Hilde - Sheval Jingle Hop (SPC-SR1-1484)
Class Reserve Champion
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
3.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
4.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
5.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
6.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
7.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
8.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
9.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
10.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
11.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
12.
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
13.
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
14.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
15.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
16.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
17.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
18.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
19.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
20.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
21. taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
22. Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
23. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
24. Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
25. Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
26. Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
27. Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
28. Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
29. Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
30. Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
31. Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
Class Champion
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
Class Reserve Champion
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
3.
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
4.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
5.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
6.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
7.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
8.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
9.
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
10.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
11.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
12.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
13.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
14.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
15.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
16.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
17.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
18.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
19.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
20.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
21. ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
22. Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
23. Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
24. Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
25. dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
26. Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
27. Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
28. Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
29. Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
30. Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
31. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
Class Champion
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
Class Reserve Champion
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
3.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
4.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
5.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
6.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
7.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
8.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
9.
Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
10.
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
11.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
12.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
13.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
14.
Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
15.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
16.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
17.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
18.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
19.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
20.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
21. Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
22. Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
23. Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
24. Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
25. Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
26. Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
27. Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
28. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
29. Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
30. taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
31. Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
32. Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
33. Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
34. Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
Class Champion
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
Class Reserve Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
3.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
4.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
5.
Järndälden - Liselotte (SPC-MR3-1627)
6.
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
7.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
8.
Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
9.
Hemsbury - Gingerbread (SPC-MR3-1388)
10.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
11.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
12.
Järndälden - Freckle (SPC-MR3-1628)
13.
Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
14.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
15.
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
Class Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
Class Reserve Champion
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
3.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
4.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
5.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
6.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
7.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
8.
Järndälden - Viggo (SPC-SR3-1625)
9.
Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
10.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
11.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
12.
Järndälden - Amadeus (SPC-SR3-1626)
13.
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)