1. Riding Class R1, tammat -
23/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
22/40
3. Riding Class R2, tammat -
20/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
21/40
5. Riding Class R3, tammat -
6/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
2/40
7. Driving Class R1, tammat -
15/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
16/40
9. Driving Class R2, tammat -
23/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
20/40
11. Driving Class R3, tammat -
8/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
8/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
18/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
16/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
17/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
18/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
2/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
5/40
Show Supreme Champion
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
Show Reserve Champion
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
3. Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
4. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
5. Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
6. Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
7. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
8. Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
9. Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
10. Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
11. taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
12. Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
13. Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
14. Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
15. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
16. Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
17. taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
18. Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
Class Champion
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
Class Reserve Champion
Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
3.
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
4.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
5.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
6.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
7.
Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
8.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
9.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
10.
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
11.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
12.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
13.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
14.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
15.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
16.
Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
17.
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
18.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
19.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
20.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
21. Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
22. Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
23. Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
Class Champion
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
Class Reserve Champion
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
3.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
4.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
5.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
6.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
7.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
8.
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
9.
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
10.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
11.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
12.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
13.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
14.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
15.
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
16.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
17.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
18.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
19.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
20.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
21. Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
22. Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
Class Champion
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
Class Reserve Champion
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
3.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
4.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
5.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
6.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
7.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
8.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
9.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
10.
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
11.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
12.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
13.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
14.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
15.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
16.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
17.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
18.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
19.
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
20.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
Class Champion
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
Class Reserve Champion
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
3.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
4.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
5.
Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
6.
Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
7.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
8.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
9.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
10.
Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
11.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
12.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
13.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
14.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
15.
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
16.
Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
17.
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
18.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
19.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
20.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
21. Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
Class Champion
Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
Class Reserve Champion
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
3.
Hemsbury - Gingerbread (SPC-MR3-1388)
4.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
5.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
6.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
Class Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
Class Reserve Champion
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
Class Champion
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
Class Reserve Champion
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
3.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
4.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
5.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
6.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
7.
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
8.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
9.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
10.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
11.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
12.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
13.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
14.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
15.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
Class Champion
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
Class Reserve Champion
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
3.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
4.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
5.
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
6.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
7.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
8.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
9.
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
10.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
11.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
12.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
13.
Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
14.
Sonja - Godewyn (SPC-SR1-1550)
15.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
16.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
Class Champion
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
3.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
4.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
5.
Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
6.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
7.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
8.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
9.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
10.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
11.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
12.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
13.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
14.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
15.
Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
16.
Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
17.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
18.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
19.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
20.
Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
21. Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
22. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
23. Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
Class Champion
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
Class Reserve Champion
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
3.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
4.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
5.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
6.
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
7.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
8.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
9.
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
10.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
11.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
12.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
13.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
14.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
15.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
16.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
17.
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
18.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
19.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
20.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
Class Champion
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
Class Reserve Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
3.
Järndälden - Liselotte (SPC-MR3-1627)
4.
Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
5.
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
6.
Järndälden - Freckle (SPC-MR3-1628)
7.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
8.
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
Class Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Reserve Champion
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
3.
Järndälden - Amadeus (SPC-SR3-1626)
4.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
5.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
6.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
7.
Järndälden - Viggo (SPC-SR3-1625)
8.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
Class Champion
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
3.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
4.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
5.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
6.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
7.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
8.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
9.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
10.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
11.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
12.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
13.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
14.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
15.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
16.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
17.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
18.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
3.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
4.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
5.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
6.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
7.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
8.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
9.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
10.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
11.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
12.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
13.
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
14.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
15.
Hilde - Sheval Jingle Hop (SPC-SR1-1484)
16.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
Class Champion
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
Class Reserve Champion
Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
3.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
4.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
5.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
6.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
7.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
8.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
9.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
10.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
11.
Sonja - Cedion Crisiant Aldyth (SPC-MR2-1669)
12.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
13.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
14.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
15.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
16.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
17.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
Class Champion
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
Class Reserve Champion
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
3.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
4.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
5.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
6.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
7.
Sonja - Vinhan Coyle (SPC-SR2-1633)
8.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
9.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
10.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
11.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
12.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
13.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
14.
Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
15.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
16.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
17.
Sonja - Chigeon Duke (SPC-SR2-1634)
18.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
Class Champion
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
Class Reserve Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Champion
Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
Class Reserve Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
3.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
4.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
5.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)