1. In-Hand Class R1, tammat -
26/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
25/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
34/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
34/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
11/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
12/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
Show Reserve Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
3. Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
4. Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
5. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
6. taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
Class Champion
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
3.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
4.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
5.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
6.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
7.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
8.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
9.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
10.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
11.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
12.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
13.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
14.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
15.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
16.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
17.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
18.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
19.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
20.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
21. Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
22. Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
23. Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
24. Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
25. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
26. Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
Class Champion
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
Class Reserve Champion
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
3.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
4.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
5.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
6.
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
7.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
8.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
9.
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
10.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
11.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
12.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
13.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
14.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
15.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
16.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
17.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
18.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
19.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
20.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
21. Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
22. Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
23. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
24. taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
25. Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
Class Champion
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Class Reserve Champion
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
3.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
4.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
5.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
6.
Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
7.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
8.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
9.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
10.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
11.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
12.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
13.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
14.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
15.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
16.
Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
17.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
18.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
19.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
20.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
21. Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
22. Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
23. Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
24. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
25. Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
26. Sonja - Cedion Crisiant Aldyth (SPC-MR2-1669)
27. Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
28. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
29. Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
30. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
31. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
32. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
33. taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
34. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
Class Champion
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
Class Reserve Champion
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
3.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
4.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
5.
Sonja - Chigeon Duke (SPC-SR2-1634)
6.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
7.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
8.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
9.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
10.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
11.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
12.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
13.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
14.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
15.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
16.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
17.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
18.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
19.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
20.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
21. ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
22. Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
23. H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
24. Sonja - Vinhan Coyle (SPC-SR2-1633)
25. Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
26. Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
27. Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
28. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
29. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
30. Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
31. Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
32. Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
33. Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
34. Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
Class Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
Class Reserve Champion
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
3.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
4.
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
5.
Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
6.
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
7.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
8.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
9.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
10.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
11.
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
Class Champion
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
Class Reserve Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
3.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
4.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
5.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
6.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
7.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
8.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
9.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
10.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
11.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
12.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)