1. Riding Class R1, tammat -
20/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
20/40
3. Riding Class R2, tammat -
17/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
15/40
5. Riding Class R3, tammat -
12/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
5/40
7. Driving Class R1, tammat -
13/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
12/40
9. Driving Class R2, tammat -
20/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
18/40
11. Driving Class R3, tammat -
3/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
3/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
13/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
14/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
12/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
12/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
5/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
8/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Julia - Storsint (SPC-MR3-1624)
Show Reserve Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
3. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
4. Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
5. Calla - Mangon Kleine Monster (SPC-SR2-824)
6. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
7. Nerita - Wyrda Evil Twin (SPC-SR3-1503)
8. Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
9. Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
10. Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
11. Nerita - Enobaria Not My Cup of Sparkling Vampire (SPC-MR3-1251)
12. Calla - Lisbeth v.d. Zanneshof (SPC-MR2-843)
13. Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
14. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
15. Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
16. Calla - Hâf Delyth (SPC-MR1-898)
17. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
18. Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
Class Champion
Calla - Hâf Delyth (SPC-MR1-898)
Class Reserve Champion
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
3.
Calla - Hâf Ceinwen (SPC-MR1-899)
4.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
5.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
6.
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
7.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
8.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
9.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
10.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
11.
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
12.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
13.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
14.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
15.
Calla - Hâf Anwen (SPC-MR1-900)
16.
Calla - Hâf Ellaise (SPC-MR1-897)
17.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
18.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
19.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
20.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
Class Champion
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
Class Reserve Champion
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
3.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
4.
Calla - Hâf Bryn (SPC-SR1-885)
5.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
6.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
7.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
8.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
9.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
10.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
11.
Calla - Hâf Cadwaladr (SPC-SR1-883)
12.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
13.
Calla - Hâf Rhyflwr (SPC-SR1-886)
14.
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
15.
Calla - Hâf Dafydd (SPC-SR1-884)
16.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
17.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
18.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
19.
Nerita - Fame's Legolas (SPC-SR1-1504)
20.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
Class Champion
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
Class Reserve Champion
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
3.
Calla - Genesis SVA (SPC-MR2-852)
4.
Calla - Lilymoor Aileas (SPC-MR2-853)
5.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
6.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
7.
Calla - Reposaaren Chelsea (SPC-MR2-851)
8.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
9.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
10.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
11.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
12.
Calla - Mary-Lou v. Moons (SPC-MR2-850)
13.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
14.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
15.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
16.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
17.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
Class Champion
Calla - Mangon Kleine Monster (SPC-SR2-824)
Class Reserve Champion
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
3.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
4.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
5.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
6.
Calla - Rexford v. Moons (SPC-SR2-825)
7.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
8.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
9.
Calla - Bermudas Damone (SPC-SR2-822)
10.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
11.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
12.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
13.
Calla - Sointuvan Chadwick (SPC-SR2-823)
14.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
15.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
Class Champion
Julia - Storsint (SPC-MR3-1624)
Class Reserve Champion
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
3.
Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
4.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
5.
Nerita - Knockturn Bewitched (SPC-MR3-1250)
6.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
7.
Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
8.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
9.
Nerita - Twinkle Tiara Arr (SPC-MR3-1101)
10.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
11.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
12.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
Class Champion
Nerita - Wyrda Evil Twin (SPC-SR3-1503)
Class Reserve Champion
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
3.
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
4.
Nerita - Dawnfrost Draken (SPC-SR3-1249)
5.
Nerita - Singled Out (SPC-SR3-1127)
Class Champion
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
Class Reserve Champion
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
3.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
4.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
5.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
6.
Calla - Pencalow Briallen (SPC-MR1-895)
7.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
8.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
9.
Calla - Hâf Ffion (SPC-MR1-896)
10.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
11.
Calla - Pencalow Bronwyn (SPC-MR1-894)
12.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
13.
Calla - Pencalow Eiluned (SPC-MR1-893)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
Class Reserve Champion
Calla - Hâf Iago (SPC-SR1-881)
3.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
4.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
5.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
6.
Calla - Hâf Andras (SPC-SR1-879)
7.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
8.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
9.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
10.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
11.
Calla - Hâf Ivor (SPC-SR1-882)
12.
Calla - Hâf Eifion (SPC-SR1-880)
Class Champion
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
Class Reserve Champion
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
3.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
4.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
5.
Calla - Acacia v. Moons (SPC-MR2-847)
6.
Calla - Layalai F (SPC-MR2-849)
7.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
8.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
9.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
10.
Calla - Cherryflower v.d. Gateaway (SPC-MR2-848)
11.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
12.
Calla - Graceland F (SPC-MR2-846)
13.
Nerita - Yentel Miss Sweet (SPC-MR2-1507)
14.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
15.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
16.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
17.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
18.
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
19.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
20.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Class Champion
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
Class Reserve Champion
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
3.
Calla - Wyat Gucci Bamboo (SPC-SR2-829)
4.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
5.
Nerita - Yentel Andrya (SPC-SR2-1508)
6.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
7.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
8.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
9.
Calla - Wyat Crackback Block (SPC-SR2-827)
10.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
11.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
12.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
13.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
14.
Calla - Päivärinteen Eemeli (SPC-SR2-828)
15.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
16.
Calla - Huvin Remus (SPC-SR2-826)
17.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
18.
Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
Class Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Reserve Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
3.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Reserve Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
3.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Champion
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
3.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
4.
Calla - Eilwen Mair (SPC-MR1-892)
5.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
6.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
7.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
8.
Calla - Pencalow Griona (SPC-MR1-890)
9.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
10.
Calla - Mewian Aeronwy (SPC-MR1-889)
11.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
12.
Calla - Pencalow Llina (SPC-MR1-891)
13.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
Class Champion
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
Class Reserve Champion
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
3.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
4.
Jannica - Pencalow Brynford (SPC-SR1-876)
5.
Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
6.
Calla - Cadwgan Mair (SPC-SR1-877)
7.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
8.
Calla - Trostrwydd Dawn (SPC-SR1-878)
9.
Calla - Pencalow Eivyonydd (SPC-SR1-875)
10.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
11.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
12.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
13.
Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
14.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
Class Champion
Calla - Lisbeth v.d. Zanneshof (SPC-MR2-843)
Class Reserve Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
3.
Calla - Wyat Fairly Fortune (SPC-MR2-845)
4.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
5.
Calla - Päivärinteen Helmiina (SPC-MR2-844)
6.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
7.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
8.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
9.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
10.
Calla - Wyat Elenwë (SPC-MR2-842)
11.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
12.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
Class Champion
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
3.
Calla - Mangon Prestige (SPC-SR2-830)
4.
Calla - Parasonic v.d. Gateaway (SPC-SR2-833)
5.
Calla - Jacho v.d. Zanneshof (SPC-SR2-832)
6.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
7.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
8.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
9.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
10.
Calla - Sointuvan Fred (SPC-SR2-831)
11.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
12.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
Class Champion
Nerita - Enobaria Not My Cup of Sparkling Vampire (SPC-MR3-1251)
Class Reserve Champion
Nerita - Delicate Afterglow (SPC-MR3-1506)
3.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
4.
Nerita - Delicate Eudialyte (SPC-MR3-1505)
5.
Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
Class Champion
Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
Class Reserve Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
3.
Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
4.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
5.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
6.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
7.
Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
8.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)