1. In-Hand Class R1, tammat -
24/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
25/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
26/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
14/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
13/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
Show Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
3. Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
4. H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
5. Calla - Wyat Elenwë (SPC-MR2-842)
6. Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Champion
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
Class Reserve Champion
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
3.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
4.
Calla - Beinn Ann FO (SPC-MR1-854)
5.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
6.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
7.
Calla - Chao's Ophelia (SPC-MR1-857)
8.
Calla - Azure Afrikah FO (SPC-MR1-855)
9.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
10.
Calla - Roanoake Misty Denver (SPC-MR1-856)
11.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
12.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
13.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
14.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
15.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
16.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
17.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
18.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
19.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
20.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
21. Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
22. Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
23. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
24. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
Class Reserve Champion
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
3.
Calla - Poniniemen Candy Punch (SPC-SR1-864)
4.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
5.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
6.
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
7.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
8.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
9.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
10.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
11.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
12.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
13.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
14.
Calla - Ceileog FO (SPC-SR1-863)
15.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
16.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
17.
Calla - Adanné Anton (SPC-SR1-866)
18.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
19.
Nerita - Fame's Legolas (SPC-SR1-1504)
20.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
21. Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
22. Calla - Gresham Rewa (SPC-SR1-865)
23. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
Class Champion
Calla - Wyat Elenwë (SPC-MR2-842)
Class Reserve Champion
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
3.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
4.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
5.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
6.
Nerita - Yentel Miss Sweet (SPC-MR2-1507)
7.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
8.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
9.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
10.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
11.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
12.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
13.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
14.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
15.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
16.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
17.
Calla - Mangon Peridot Brume (SPC-MR2-841)
18.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
19.
Calla - Hollabar Elmina (SPC-MR2-840)
20.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
21. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
22. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
23. Calla - Ingelien v.d. Zanneshof (SPC-MR2-839)
24. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
25. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
Class Champion
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
Class Reserve Champion
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
3.
Calla - Päivärinteen Eemeli (SPC-SR2-828)
4.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
5.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
6.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
7.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
8.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
9.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
10.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
11.
Calla - Wyat Gucci Bamboo (SPC-SR2-829)
12.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
13.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
14.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
15.
Calla - Wyat Crackback Block (SPC-SR2-827)
16.
Calla - Mangon Prestige (SPC-SR2-830)
17.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
18.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
19.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
20.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
21. Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
22. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
23. Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
24. Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
25. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
26. Nerita - Yentel Andrya (SPC-SR2-1508)
Class Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Reserve Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
3.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
4.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
5.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
6.
Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
7.
Julia - Storsint (SPC-MR3-1624)
8.
Nerita - Knockturn Bewitched (SPC-MR3-1250)
9.
Nerita - Twinkle Tiara Arr (SPC-MR3-1101)
10.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
11.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
12.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
13.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
14.
Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
Class Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Reserve Champion
Nerita - Faking It (SPC-SR3-1128)
3.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
4.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
5.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
6.
Nerita - Singled Out (SPC-SR3-1127)
7.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
8.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
9.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
10.
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
11.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
12.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
13.
Nerita - Wyrda Evil Twin (SPC-SR3-1503)