1. Riding Class R1, tammat -
20/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
19/40
3. Riding Class R2, tammat -
17/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
9/40
5. Driving Class R1, tammat -
15/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
16/40
7. Driving Class R2, tammat -
16/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
14/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
12/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
13/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
9/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
12/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
Show Reserve Champion
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
3. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
4. Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
5. Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
6. Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
7. Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
8. Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
9. Nerita - Yentel Miss Sweet (SPC-MR2-1507)
10. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
11. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
12. Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
Class Champion
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
Class Reserve Champion
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
3.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
4.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
5.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
6.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
7.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
8.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
9.
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
10.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
11.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
12.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
13.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
14.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
15.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
16.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
17.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
18.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
19.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
20.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
Class Reserve Champion
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
3.
Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
4.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
5.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
6.
Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
7.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
8.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
9.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
10.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
11.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
12.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
13.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
14.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
15.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
16.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
17.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
18.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
19.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
Class Champion
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
Class Reserve Champion
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
3.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
4.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
5.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
6.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
7.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
8.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
9.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
10.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
11.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
12.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
13.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
14.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
15.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
16.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
17.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
Class Champion
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
Class Reserve Champion
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
3.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
4.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
5.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
6.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
7.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
8.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
9.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
Class Champion
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
Class Reserve Champion
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
3.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
4.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
5.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
6.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
7.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
8.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
9.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
10.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
11.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
12.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
13.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
14.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
15.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
Class Champion
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
Class Reserve Champion
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
3.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
4.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
5.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
6.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
7.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
8.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
9.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
10.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
11.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
12.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
13.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
14.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
15.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
16.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
Class Champion
Nerita - Yentel Miss Sweet (SPC-MR2-1507)
Class Reserve Champion
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
3.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
4.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
5.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
6.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
7.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
8.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
9.
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
10.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
11.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
12.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
13.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
14.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
15.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
16.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
Class Champion
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
Class Reserve Champion
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
3.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
4.
Nerita - Yentel Andrya (SPC-SR2-1508)
5.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
6.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
7.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
8.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
9.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
10.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
11.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
12.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
13.
Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
14.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
Class Champion
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
Class Reserve Champion
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
3.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
4.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
5.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
6.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
7.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
8.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
9.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
10.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
11.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
12.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
Class Champion
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
Class Reserve Champion
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
3.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
4.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
5.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
6.
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
7.
Nerita - Fame's Legolas (SPC-SR1-1504)
8.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
9.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
10.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
11.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
12.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
13.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
Class Champion
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
Class Reserve Champion
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
3.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
4.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
5.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
6.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
7.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
8.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
9.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
Class Champion
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
Class Reserve Champion
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
3.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
4.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
5.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
6.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
7.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
8.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
9.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
10.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
11.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
12.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)