1. In-Hand Class R1, tammat -
28/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
27/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
28/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
27/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
19/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
18/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
Show Reserve Champion
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
3. Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
4. Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
5. Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
6. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
Class Champion
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
Class Reserve Champion
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
3.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
4.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
5.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
6.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
7.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
8.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
9.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
10.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
11.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
12.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
13.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
14.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
15.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
16.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
17.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
18.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
19.
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
20.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
21. taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
22. Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
23. Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
24. Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
25. taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
26. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
27. Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
28. tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
Class Champion
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
Class Reserve Champion
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
3.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
4.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
5.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
6.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
7.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
8.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
9.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
10.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
11.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
12.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
13.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
14.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
15.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
16.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
17.
Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
18.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
19.
Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
20.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
21. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
22. taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
23. Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
24. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
25. Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
26. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
27. Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
Class Champion
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
Class Reserve Champion
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
3.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
4.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
5.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
6.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
7.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
8.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
9.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
10.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
11.
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
12.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
13.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
14.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
15.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
16.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
17.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
18.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
19.
Nerita - Yentel Miss Sweet (SPC-MR2-1507)
20.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
21. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
22. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
23. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
24. Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
25. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
26. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
27. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
28. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
Class Champion
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
Class Reserve Champion
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
3.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
4.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
5.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
6.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
7.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
8.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
9.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
10.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
11.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
12.
Nerita - Yentel Andrya (SPC-SR2-1508)
13.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
14.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
15.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
16.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
17.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
18.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
19.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
20.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
21. H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
22. ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
23. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
24. Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
25. Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
26. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
27. taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
Class Champion
Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
Class Reserve Champion
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
3.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
4.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
5.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
6.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
7.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
8.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
9.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
10.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
11.
Nerita - Delicate Eudialyte (SPC-MR3-1505)
12.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
13.
Nerita - Delicate Afterglow (SPC-MR3-1506)
14.
Nerita - Enobaria Not My Cup of Sparkling Vampire (SPC-MR3-1251)
15.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
16.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
17.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
18.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
19.
Julia - Storsint (SPC-MR3-1624)
Class Champion
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
Class Reserve Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
3.
Nerita - Singled Out (SPC-SR3-1127)
4.
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
5.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
6.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
7.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
8.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
9.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
10.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
11.
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
12.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
13.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
14.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
15.
Nerita - Dawnfrost Draken (SPC-SR3-1249)
16.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
17.
Nerita - Wyrda Evil Twin (SPC-SR3-1503)
18.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)