1. Driving Class R1, tammat -
19/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
19/40
3. Driving Class R2, tammat -
28/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
23/40
5. Driving Class R3, tammat -
9/40
6. Driving Class R3, orit&ruunat -
9/40
Show Supreme Champion
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
Show Reserve Champion
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
3. Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
4. Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
5. Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
6. Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
Class Champion
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
3.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
4.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
5.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
6.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
7.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
8.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
9.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
10.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
11.
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
12.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
13.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
14.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
15.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
16.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
17.
Tinúvel - Pandora 5594 (SPC-MR1-420)
18.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
19.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
Class Champion
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
Class Reserve Champion
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
3.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
4.
Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
5.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
6.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
7.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
8.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
9.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
10.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
11.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
12.
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
13.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
14.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
15.
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
16.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
17.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
18.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
19.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
Class Champion
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
Class Reserve Champion
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
3.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
4.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
5.
Tinúvel - Angren Luned (SPC-MR2-1575)
6.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
7.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
8.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
9.
Tinúvel - KW Blodeuwedd (SPC-MR2-105)
10.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
11.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
12.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
13.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
14.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
15.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
16.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
17.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
18.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
19.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
20.
Tinúvel - From Fairy Forest 5594 (SPC-MR2-161)
21. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
22. Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
23. Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
24. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
25. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
26. Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
27. Tinúvel - KW Saffir (SPC-MR2-127)
28. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
Class Champion
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
Class Reserve Champion
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
3.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
4.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
5.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
6.
Tinúvel - Ravenclaw 5594 (SPC-SR2-132)
7.
Tinúvel - Vivid Apetite (SPC-SR2-454)
8.
Tinúvel - Aneirin 5594 (SPC-SR2-435)
9.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
10.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
11.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
12.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
13.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
14.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
15.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
16.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
17.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
18.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
19.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
20.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
21. ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
22. H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
23. Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
Class Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
Class Reserve Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
3.
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
4.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
5.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
6.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
7.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
8.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
9.
Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
Class Champion
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
Class Reserve Champion
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
3.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
4.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
5.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
6.
Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
7.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
8.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
9.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)