1. Riding Class R1, tammat -
17/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
14/40
3. Riding Class R2, tammat -
13/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
11/40
5. Driving Class R1, tammat -
7/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
6/40
7. Driving Class R2, tammat -
14/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
9/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
12/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
12/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
15/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
14/40
Show Supreme Champion
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
Show Reserve Champion
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
3. Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
4. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
5. Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
6. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
7. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
8. Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
9. Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
10. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
11. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
12. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
Class Champion
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
Class Reserve Champion
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
3.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
4.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
5.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
6.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
7.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
8.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
9.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
10.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
11.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
12.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
13.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
14.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
15.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
16.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
17.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
Class Champion
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
Class Reserve Champion
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
3.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
4.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
5.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
6.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
7.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
8.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
9.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
10.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
11.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
12.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
13.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
14.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
Class Champion
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
Class Reserve Champion
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
3.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
4.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
5.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
6.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
7.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
8.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
9.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
10.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
11.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
12.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
13.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
Class Champion
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
Class Reserve Champion
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
3.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
4.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
5.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
6.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
7.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
8.
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
9.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
10.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
11.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
Class Champion
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
Class Reserve Champion
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
3.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
4.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
5.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
6.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
7.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
Class Reserve Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
3.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
4.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
5.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
6.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
Class Champion
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
Class Reserve Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
3.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
4.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
5.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
6.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
7.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
8.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
9.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
10.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
11.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
12.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
13.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
14.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
Class Champion
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
Class Reserve Champion
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
3.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
4.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
5.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
6.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
7.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
8.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
9.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
Class Champion
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
Class Reserve Champion
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
3.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
4.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
5.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
6.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
7.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
8.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
9.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
10.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
11.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
12.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
Class Champion
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
Class Reserve Champion
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
3.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
4.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
5.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
6.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
7.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
8.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
9.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
10.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
11.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
12.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
Class Champion
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
3.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
4.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
5.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
6.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
7.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
8.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
9.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
10.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
11.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
12.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
13.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
14.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
15.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
Class Champion
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
Class Reserve Champion
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
3.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
4.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
5.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
6.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
7.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
8.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
9.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
10.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
11.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
12.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
13.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
14.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)