1. Driving Class R1, tammat -
15/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
14/40
3. Driving Class R2, tammat -
28/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
22/40
5. Driving Class R3, tammat -
7/40
6. Driving Class R3, orit&ruunat -
6/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
Show Reserve Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
3. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
4. Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
5. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
6. Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
Class Champion
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
Class Reserve Champion
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
3.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
4.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
5.
Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
6.
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
7.
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
8.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
9.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
10.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
11.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
12.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
13.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
14.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
15.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
Class Champion
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
Class Reserve Champion
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
3.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
4.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
5.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
6.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
7.
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
8.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
9.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
10.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
11.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
12.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
13.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
14.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
Class Champion
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
Class Reserve Champion
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
3.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
4.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
5.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
6.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
7.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
8.
Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
9.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
10.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
11.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
12.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
13.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
14.
Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
15.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
16.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
17.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
18.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
19.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
20.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
21. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
22. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
23. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
24. Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
25. Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
26. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
27. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
28. Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
Class Champion
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
3.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
4.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
5.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
6.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
7.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
8.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
9.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
10.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
11.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
12.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
13.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
14.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
15.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
16.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
17.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
18.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
19.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
20.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
21. Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
22. Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
Class Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
Class Reserve Champion
Dimma - Claridge Victoria (SPC-MR3-629)
3.
Dimma - Claridge Stella (SPC-MR3-632)
4.
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
5.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
6.
Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
7.
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
Class Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Reserve Champion
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
3.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
4.
Dimma - Delicate Paladin (SPC-SR3-681)
5.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
6.
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)