Sîr Angren November Show

Kilpailun päivämäärä/VIP: 20.11.2016 / 19.11.2016 klo 18
Vastuuhenkilö: Tinúvel, virtuaali@kemikaaliromanssi.net
Palkinnot: ruusukesetti basic

- max. yksi (1) luokka/poni/kilpailu
- max. neljä (4) ponia/omistaja/luokka
- 40 ponia/luokka

Tietoa luokista

Luokat

1. Riding Class R1, tammat - 33/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat - 33/40
3. Riding Class R2, tammat - 31/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat - 26/40
5. Riding Class R3, tammat - 24/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat - 16/40
7. Driving Class R1, tammat - 34/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat - 33/40
9. Driving Class R2, tammat - 37/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat - 33/40
11. Driving Class R3, tammat - 10/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat - 9/40
13. In-Hand Class R1, tammat - 31/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat - 25/40
15. In-Hand Class R2, tammat - 29/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat - 25/40
17. In-Hand Class R3, tammat - 20/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat - 20/40

Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!

Tulokset

Loppukehä

Show Supreme Champion Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
Show Reserve Champion sandi - Snowflower Frondo (SPC-MR2-1330)
3. Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
4. sandi - GHS Gwlân (SPC-MR1-228)
5. Jere - Blueberry Parade (SPC-SR1-1216)
6. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
7. Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
8. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
9. Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
10. sandi - Aelwen Brenda (SPC-MR1-477)
11. dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
12. Tinúvel - Pandora 5594 (SPC-MR1-420)
13. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
14. Tinúvel - Tuiskulan Eurwen (SPC-MR2-197)
15. Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
16. Tinúvel - Angren Jamshid (SPC-SR3-904)
17. Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
18. sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)

1. Riding Class R1, tammat

Class Champion sandi - GHS Gwlân (SPC-MR1-228)
Class Reserve Champion elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
3. Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
4. Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
5. Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
6. elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
7. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
8. sandi - Ffion of Radon (SPC-MR1-466)
9. Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
10. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
11. Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
12. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
13. Tinúvel - Water Dancer Brii (SPC-MR1-140)
14. Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
15. Tinúvel - Arielle of Swildie (SPC-MR1-180)
16. sandi - Hwyaid Bluen Bach (SPC-MR1-421)
17. sandi - Go Go Benign Sandy-Sweet (SPC-MR1-229)
18. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
19. Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
20. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
21. Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
22. Sakkura - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
23. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
24. elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
25. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
26. elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
27. Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
28. Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
29. Tinúvel - DD Varda (SPC-MR1-143)
30. Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
31. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
32. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
33. Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)

2. Riding Class R1, orit&ruunat

Class Champion Jere - Blueberry Parade (SPC-SR1-1216)
Class Reserve Champion Tinúvel - You-Know-Who 5594 (SPC-SR1-344)
3. Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
4. Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
5. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
6. sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
7. sandi - Diamond Dush (SPC-SR1-3)
8. Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
9. coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
10. Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
11. elen - Susikallion Hypnotic (SPC-SR1-2)
12. sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
13. elen - Gwynedd Rionwr (SPC-SR1-400)
14. Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
15. Sakkura - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
16. Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
17. tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
18. elen - Llygedyn Tringad (SPC-SR1-6)
19. miivi - Ceann Unlucky (SPC-SR1-1298)
20. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
21. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
22. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
23. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
24. Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
25. Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
26. Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
27. Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
28. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
29. Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
30. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
31. sandi - Anfarwol Hud Paladr (SPC-SR1-253)
32. Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
33. Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)

3. Riding Class R2, tammat

Class Champion Tinúvel - Tuiskulan Eurwen (SPC-MR2-197)
Class Reserve Champion Tinúvel - Awena Rewa (SPC-MR2-82)
3. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
4. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
5. felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
6. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
7. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
8. Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
9. elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
10. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
11. sandi - Anfarwol Angel Aur (SPC-MR2-282)
12. dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
13. felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
14. Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
15. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
16. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
17. sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
18. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
19. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
20. sandi - Viherniityn Serena (SPC-MR2-119)
21. Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
22. elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
23. miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
24. sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
25. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
26. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
27. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
28. Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
29. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
30. Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
31. elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)

4. Riding Class R2, orit&ruunat

Class Champion Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
Class Reserve Champion Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
3. dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
4. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
5. sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
6. sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
7. miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
8. elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
9. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
10. sandi - Mr. Alexander (SPC-SR2-272)
11. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
12. elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
13. elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
14. Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
15. Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
16. Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
17. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
18. Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
19. sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
20. Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
21. elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
22. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
23. miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
24. Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
25. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
26. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)

5. Riding Class R3, tammat

Class Champion dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
Class Reserve Champion Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
3. Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
4. Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
5. Nerita - Crystal Caper (SPC-MR3-1126)
6. Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
7. Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
8. sandi - Whiten Gwalia (SPC-MR3-468)
9. miivi - A.D. Monadenium (SPC-MR3-1300)
10. Tinúvel - DD Haurvatat (SPC-MR3-906)
11. dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
12. sandi - Hallapuro's Designer (SPC-MR3-461)
13. sandi - Poniniemen Brethil (SPC-MR3-463)
14. Tinúvel - DD Star War (SPC-MR3-908)
15. Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
16. Nerita - Enobaria Not My Cup of Sparkling Vampire (SPC-MR3-1251)
17. Tinúvel - DD Starshine (SPC-MR3-907)
18. Tinúvel - DD Montaillou (SPC-MR3-903)
19. Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
20. Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
21. Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
22. sandi - Quellë's October Leaves (SPC-MR3-464)
23. dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
24. Nerita - Dawnfrost Saltchip (SPC-MR3-1248)

6. Riding Class R3, orit&ruunat

Class Champion Tinúvel - Angren Jamshid (SPC-SR3-904)
Class Reserve Champion sandi - Heart of Night's Full of Silver (SPC-SR3-424)
3. Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
4. Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
5. sandi - TZ Regentanz (SPC-SR3-380)
6. Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
7. Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
8. Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
9. sandi - Duskregne (SPC-SR3-221)
10. miivi - Come And Get It (SPC-SR3-1302)
11. Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
12. Nerita - Dawnfrost Draken (SPC-SR3-1249)
13. Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
14. Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
15. sandi - Heart of Night Has a Criminal (SPC-SR3-414)
16. Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)

7. Driving Class R1, tammat

Class Champion Tinúvel - Pandora 5594 (SPC-MR1-420)
Class Reserve Champion Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
3. Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
4. elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
5. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
6. Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
7. sandi - Honeyvalley's First (SPC-MR1-473)
8. Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
9. Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
10. Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
11. elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
12. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
13. Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
14. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
15. Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
16. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
17. miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
18. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
19. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
20. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
21. coupie - Isla of Swildie (SPC-MR1-1139)
22. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
23. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
24. sandi - Dyffryn Awel Haf (SPC-MR1-427)
25. elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
26. Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
27. miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
28. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
29. sandi - Ceridwyn Rozenwyn (SPC-MR1-429)
30. Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
31. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
32. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
33. Sakkura - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
34. elen - Memory (SPC-MR1-806)

8. Driving Class R1, orit&ruunat

Class Champion Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
Class Reserve Champion Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
3. Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
4. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
5. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
6. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
7. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
8. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
9. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
10. Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
11. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
12. sandi - Quellë's Elenya Colindo (SPC-SR1-235)
13. sandi - T.P. Thunder (SPC-SR1-218)
14. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
15. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
16. Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
17. Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
18. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
19. Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
20. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
21. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
22. Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
23. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
24. coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
25. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
26. Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
27. miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
28. sandi - Villiruusun Fleimur (SPC-SR1-19)
29. Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
30. sandi - Rhisiart Vienna (SPC-SR1-535)
31. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
32. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
33. Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)

9. Driving Class R2, tammat

Class Champion Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
Class Reserve Champion dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
3. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
4. sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
5. Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
6. miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
7. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
8. elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
9. elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
10. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
11. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
12. Tinúvel - KW Saffir (SPC-MR2-127)
13. elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
14. Tinúvel - From Fairy Forest 5594 (SPC-MR2-161)
15. Tinúvel - KW Blodeuwedd (SPC-MR2-105)
16. sandi - Tiddycott Fur Elise (SPC-MR2-517)
17. Tinúvel - Lilium 5594 (SPC-MR2-162)
18. Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
19. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
20. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
21. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
22. sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
23. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
24. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
25. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
26. felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
27. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
28. sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
29. miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
30. dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
31. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
32. felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
33. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
34. Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
35. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
36. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
37. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)

10. Driving Class R2, orit&ruunat

Class Champion Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
Class Reserve Champion Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
3. Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
4. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
5. sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
6. sandi - Hiewatha Zorro (SPC-SR2-91)
7. sandi - Thief of Bouncewoods (SPC-SR2-1340)
8. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
9. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
10. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
11. Tinúvel - Aneirin 5594 (SPC-SR2-435)
12. miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
13. miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
14. felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
15. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
16. Tinúvel - Vivid Apetite (SPC-SR2-454)
17. Tinúvel - Ravenclaw 5594 (SPC-SR2-132)
18. felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
19. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
20. elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
21. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
22. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
23. felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
24. naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
25. sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
26. Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
27. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
28. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
29. Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
30. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
31. elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
32. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
33. Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)

11. Driving Class R3, tammat

Class Champion Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
Class Reserve Champion sandi - Dux of Glenwood (SPC-MR3-1191)
3. sandi - Tambourine COS (SPC-MR3-1335)
4. sandi - Francina v. Pijnboompit (SPC-MR3-452)
5. Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
6. Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
7. Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
8. Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
9. sandi - Starling Birdsong (SPC-MR3-457)
10. Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)

12. Driving Class R3, orit&ruunat

Class Champion Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
Class Reserve Champion Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
3. Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
4. Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
5. sandi - Denys v. Pijnboompit (SPC-SR3-1337)
6. sandi - Darragh Dalemir (SPC-SR3-1338)
7. sandi - Mathieu v. Pijnboompit (SPC-SR3-1339)
8. sandi - Nicolaas v. Pijnboompit (SPC-SR3-1336)
9. Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)

13. In-Hand Class R1, tammat

Class Champion sandi - Aelwen Brenda (SPC-MR1-477)
Class Reserve Champion Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
3. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
4. Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
5. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
6. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
7. coupie - Ceann Scarlet Jo (SPC-MR1-1056)
8. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
9. Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
10. Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
11. Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
12. sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
13. Tinúvel - DD Ysolt (SPC-MR1-256)
14. Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
15. sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
16. Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
17. sandi - Wynn Maelona (SPC-MR1-401)
18. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
19. miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
20. elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
21. Tinúvel - Lovegood 5594 (SPC-MR1-215)
22. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
23. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
24. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
25. Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
26. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
27. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
28. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
29. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
30. Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
31. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)

14. In-Hand Class R1, orit&ruunat

Class Champion Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
Class Reserve Champion sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
3. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
4. Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
5. miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
6. Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
7. elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
8. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
9. Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
10. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
11. elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
12. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
13. elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
14. sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
15. sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
16. Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
17. Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
18. sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
19. elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
20. Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
21. miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
22. Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
23. Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
24. Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
25. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)

15. In-Hand Class R2, tammat

Class Champion sandi - Snowflower Frondo (SPC-MR2-1330)
Class Reserve Champion sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
3. elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
4. Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
5. sandi - Sinisen Enkelin Tähtisilmä (SPC-MR2-1329)
6. miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
7. Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
8. Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
9. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
10. miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
11. Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
12. sandi - Sparkle's Bambi (SPC-MR2-1331)
13. Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
14. Tinúvel - V.I. Fishbone (SPC-MR2-326)
15. Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
16. Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
17. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
18. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
19. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
20. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
21. elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
22. naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
23. Tinúvel - DD Elwing (SPC-MR2-125)
24. Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
25. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
26. Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
27. miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
28. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
29. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)

16. In-Hand Class R2, orit&ruunat

Class Champion sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
Class Reserve Champion naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
3. Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
4. Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
5. naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
6. Eerika - Pencalow Pumpkin (SPC-SR2-1304)
7. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
8. naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
9. Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
10. Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
11. Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
12. sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
13. sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
14. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
15. sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
16. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
17. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
18. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
19. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
20. Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
21. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
22. naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
23. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
24. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
25. Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)

17. In-Hand Class R3, tammat

Class Champion Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
Class Reserve Champion Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
3. Nerita - Knockturn Bewitched (SPC-MR3-1250)
4. Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
5. Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
6. Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
7. Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
8. Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
9. Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
10. Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
11. Eerika - Dawnfrost Casanova (SPC-MR3-1305)
12. Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
13. sandi - Mair Monadh Edna (SPC-MR3-458)
14. Nerita - Twinkle Tiara Arr (SPC-MR3-1101)
15. Joe - Rough Diamant J (SPC-MR3-1267)
16. Joe - Rhof Moonlight Breeze (SPC-MR3-1266)
17. sandi - Mair Monadh Myna (SPC-MR3-460)
18. sandi - Snappy Anita (SPC-MR3-453)
19. sandi - Rachel Rocks (SPC-MR3-488)
20. Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)

18. In-Hand Class R3, orit&ruunat

Class Champion Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
Class Reserve Champion Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
3. Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
4. Cannabia - Dahlgårds Joakim (SPC-SR3-1169)
5. Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
6. sandi - Mirror of Autumn Q (SPC-SR3-247)
7. Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
8. Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
9. sandi - Angharad SEA (SPC-SR3-223)
10. sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
11. Joe - Ernford LAC (SPC-SR3-1257)
12. Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
13. Nerita - Faking It (SPC-SR3-1128)
14. Nerita - Singled Out (SPC-SR3-1127)
15. Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
16. Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
17. Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
18. Cannabia - Monster B (SPC-SR3-1168)
19. sandi - Ethan of Picar (SPC-SR3-189)
20. Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)