PLJ - laukkakilpailu

Aika 08.11.2017 / CAS 48 (heinäkuu)
Ilmoittautuminen 07.11.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 3f T, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 4f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 maiden 5f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#4 allowance 4f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#5 allowance 5f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#6 allowance 6f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#7 G3 5f T, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#8 G3 6f T, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#9 G2 7f T, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#10 G2 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 6f T, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#11 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#12 G1 Swanton Glory Race (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 8f D, 4-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 3f T, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v conn-t Lavernock Heylyn - om. Odeya
2. 3v wb-t Trent Hermit - om. Milja H.
3. 4v conn-t Fiona the Fearless - om. Reprobate
4. 4v conn-t Sandoval Meggan - om. Odeya
5. 3v wb-t Awen Povey - om. Milja H.
Tulokset: 3-2-1-5-4

#2 maiden 4f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 6v conn-o Flinel Omar - om. taffel
2. 8v wb-o Anfarwol Addun - om. sandi
3. 11v wb-t Anfarwol Brisa - om. taffel
4. 5v conn-o Belial Ping - om. Odeya
5. 5v wb-o Anfarwol Darylis - om. Anarchy
6. 5v conn-t Melodia Ping - om. Odeya
7. 9v wb-o Anfarwol Trenydd - om. sandi
8. 6v conn-o Proud Huffelpuff - om. Reprobate
9. 6v conn-t Reanna Ó Domhnaill - om. Anarchy
Tulokset: 6-8-9-4-1-5-7-3-2

#3 maiden 5f T, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v conn-t Pádraigín KIN - om. Odeya
2. 8v wb-t Anfarwol Goira - om. sandi
3. 5v conn-o Cracking Up - om. Anarchy
4. 9v wb-o Anfarwol Ent - om. Reprobate
5. 5v wb-o Baudwin Carys - om. Odeya
6. 12v wb-o Anfarwol Creis - om. taffel
7. 8v wb-o Anfarwol Mele - om. sandi
8. 13v wb-t Anfarwol Glêni - om. taffel
9. 6v conn-o Graham Ó Cléirigh - om. Anarchy
Tulokset: 2-4-1-7-8-5-6-3-9

#4 allowance 4f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v wb-t Little Mermaid - om. miivi
2. 4v conn-t Bláthnat - om. miivi
3. 6v conn-t Cordelia Ó Díomasaigh - om. Anarchy
Tulokset: 2-1-3

#5 allowance 5f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 6v wb-o Blackwood Llandeilo - om. Anarchy
2. 4v conn-t Feidlimid - om. miivi
3. 4v conn-t Clídna - om. miivi
4. 6v conn-o Beaumont Ó Domhnaill - om. Anarchy
Tulokset: 1-3-2-4

#6 allowance 6f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v conn-o Diarmaid - om. miivi
2. 4v conn-o Crossenny Gaius - om. Odeya
3. 4v conn-t Babette Ó Caiside - om. Anarchy
4. 4v conn-o Conchobhar - om. miivi
Tulokset: 3-2-1-4

#7 G3 5f T, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 8v wb-t Anfarwol Carmur - om. sandi
2. 5v conn-o Quadrant Ping - om. Odeya
3. 8v wb-o Anfarwol Padda - om. sandi
4. 4v wb-t Carma Strikes Back - om. miivi
5. 11v wb-o Anfarwol Trollyn - om. Nintsu
6. 13v wb-t Anfarwol Cadwen - om. Nintsu
7. 9v wb-o Anfarwol Jerell - om. Milja H.
8. 6v conn-t Edna Fíona - om. Anarchy
Tulokset: 3-5-4-2-8-7-6-1

#8 G3 6f T, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 6v wb-t Lyneth - om. miivi
2. 9v wb-o Anfarwol Convent - om. sandi
3. 8v conn-o Shaldorn Merle - om. Odeya
4. 9v wb-o Anfarwol Pafyr - om. sandi
5. 4v wb-o Bedivere - om. miivi
6. 9v wb-o Anfarwol Rondre - om. taffel
Tulokset: 2-5-3-4-6-1

#9 G2 7f T, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 10v wb-t Anfarwol Canna - om. sandi
2. 10v wb-o Anfarwol Marwa - om. sandi
3. 5v wb-t Meical - om. Odeya
Tulokset: 2-1-3

#10 G2 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 6f T, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 10v wb-o Anfarwol Arbert - om. sandi
2. 10v wb-o Anfarwol Masil - om. sandi
3. 5v conn-o Barrfhionn KIN - om. Dimma
Tulokset: 1-3-2

#11 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 11v wb-t Anfarwol Nimma - om. sandi
2. 5v wb-t Erddig Arvel - om. Odeya
3. 8v wb-o Goramser - om. Milja H.
4. 11v wb-t Anfarwol Malva - om. sandi
5. 5v conn-t Belle Ping - om. Dimma
6. 9v wb-t Nira Siany Bunner - om. taffel
Tulokset: 2-3-4-1-6-5

#12 G1 Swanton Glory Race (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 8f D, 4-15yo R3 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 12v wb-t Anfarwol Foel Ann - om. Dimma
2. 5v wb-t Mairwen - om. miivi
3. 5v wb-t Gwennalarch - om. miivi
4. 11v wb-t Anfarwol Aurah - om. sandi
5. 5v conn-t Emira Ping - om. Odeya
6. 9v wb-t Anfarwol Eval - om. taffel
7. 11v wb-t Anfarwol Gerrit - om. sandi
8. 10v wpb-t French Special MPB - om. Nintsu
Tulokset: 8-6-2-3-7-4-1-5

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!