PLJ - laukkakilpailu

Aika 02.11.2017 / CAS 48 (kesäkuu)
Ilmoittautuminen 01.11.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 1f D, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 2f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#4 allowance 2f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#5 allowance 3f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#6 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#7 G3 3f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#8 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#9 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 4f D, 4yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#10 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#11 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 5f D, 4-15yo R1 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#12 G1 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 5f D, 4-15yo R1 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 1f D, 3-4yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 4v wa-t Carn Myfanwy - om. Odeya
2. 4v she-t Josiane - om. Nerita
3. 3v bsp-o Smarty Pants - om. Anarchy
4. 4v wa-o Geddings Lleo - om. Odeya
5. 4v she-o Venga - om. Nerita
6. 3v wa-t Clayton Pennant - om. Milja H.
7. 4v bsp-t Gold Haired Lady - om. Reprobate
8. 3v she-o Nugget Suffer - om. Milja H.
Tulokset: 4-8-5-3-7-6-1-2

#2 maiden 2f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v she-t Ogden Evita - om. Odeya
2. 3v wa-t Lleu Wallog - om. Milja H.
3. 9v she-o Ananasfarmari - om. Anarchy
4. 5v she-t Witmore Ophelia - om. Odeya
5. 4v she-o Monday Mood - om. Nerita
6. 7v she-t The Other Girl - om. Mirkku
7. 3v wa-t Glanaman Howells - om. Milja H.
8. 4v she-o Rad Robin - om. Nerita
9. 7v wa-t Anfarwol Hegga - om. sandi
10. 8v she-t Nira Childhood's Beginning - om. Suvi
11. 5v amshe-o Mustang's California Dreaming - om. KatariinaK
12. 7v wa-o Anfarwol Rowgr - om. sandi
13. 14v wa-o Laomedeia's Galatea - om. Nintsu
14. 4v amshe-t Mustang's Poison Kiss - om. KatariinaK
Tulokset: 13-8-12-9-10-7-1-2-5-4-14-11-6-3

#3 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 6v wa-o Anfarwol Frysti - om. sandi
2. 5v wa-t Cilffriw - om. Odeya
3. 6v she-t Ainian Johde - om. Suvi
4. 15v amshe-t Rainmaker Frozen Dancer - om. KatariinaK
5. 6v wa-o Anfarwol Ffester - om. sandi
6. 6v wa-t Emlyn Llewellyn - om. taffel
7. 9v amshe-o Mustang's Texas Night - om. KatariinaK
8. 3v wa-o Huw Probert - om. Milja H.
9. 5v wa-t Was Baeddan - om. Odeya
10. 4v she-o Koalified - om. Nerita
11. 6v she-t Headyrtle - om. taffel
12. 7v she-o Trick vs. Magic - om. Mirkku
13. 4v she-o Knock Your Socks Off - om. Nerita
14. 3v wa-o Roberts Deage - om. Milja H.
Tulokset: 11-4-13-6-12-7-9-3-2-8-1-5-10-14

#4 allowance 2f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v wa-o Tregele Newell - om. Nerita
2. 4v she-t Azure Moon - om. taffel
3. 5v she-o Hargrave Eldon - om. Odeya
4. 4v she-t I Sea Ponies - om. Nerita
5. 4v she-t Flower Arrangement - om. Anarchy
6. 14v wa-t Niemelnotkon Lumia - om. Nintsu
Tulokset: 1-5-6-2-3-4

#5 allowance 3f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v she-o Crimson Mask - om. taffel
2. 4v she-t Amor Amor - om. Nerita
3. 4v she-o Springbreaker - om. Nerita
4. 5v wa-o Gwallawg Dillan - om. Odeya
Tulokset: 2-4-1-3

#6 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v wa-o Paradwys Wyesham - om. Odeya
2. 4v she-o Winter Arrow - om. taffel
3. 4v she-t Safe Heaven - om. Nerita
4. 4v she-t Sketchy Grace - om. Nerita
Tulokset: 3-1-4-2

#7 G3 3f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v she-t Dew Cupcake - om. taffel
2. 8v wa-t Anfarwol Selbie - om. sandi
3. 4v she-t Olrea Fireshard - om. Anarchy
4. 5v she-t Ellerby Cimla - om. Odeya
5. 8v wa-o Anfarwol Pemi - om. sandi
6. 4v she-o Eliminator - om. Dimma
7. 4v she-t Bright Night - om. Nerita
Tulokset: 2-1-5-4-3-6-7

#8 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 5v wa-o Anfarwol Bucklyn - om. sandi
2. 4v she-t Celestial Kisses - om. taffel
3. 4v wa-o Blodwyn Talerddig - om. Nerita
4. 5v she-o Ghost Lion - om. Dimma
5. 4v she-o Alphascan - om. Nerita
6. 5v wa-t Eiddyl Abertha - om. Odeya
7. 8v wa-o Anfarwol Cebin - om. sandi
8. 9v wa-t Anfarwol Tridyn - om. Reprobate
Tulokset: 2-1-8-5-7-4-3-6

#9 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 4f D, 4yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
Peruttu!

#10 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 10v wa-o Anfarwol Bysti - om. Milja H.
2. 9v wa-t Anfarwol Beryll - om. sandi
3. 5v she-o Snorlax - om. Anarchy
4. 8v she-t Winterly Melancholy - om. Milja H.
Tulokset: 1-3-2-4

#11 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 5f D, 4-15yo R1 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 8v she-t Resolve Pilot - om. Milja H.
2. 9v wa-t Anfarwol Ffesti - om. sandi
3. 6v wa-t Gwenn Alarch Nira - om. Omppu
4. 5v she-t Frame Of Mind - om. Nerita
5. 5v she-t Fabulous Killjoy - om. Nerita
Tulokset: 2-1-3-4-5

#12 G1 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 5f D, 4-15yo R1 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v she-o Cardinal Crew - om. Nerita
2. 5v she-o Gamerz Fame - om. Nerita
3. 5v she-o Daniel D - om. Dimma
4. 10v wa-o Anfarwol Tristar - om. sandi
Tulokset: 3-4-2-1

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!