LJ - laukkakilpailu

Aika 03.11.2017 / CAS 48 (kesäkuu)
Ilmoittautuminen 02.11.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Reprobate / Najar Racers
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 12f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 maiden 10f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#4 maiden 14f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#5 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#6 allowance 16f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#7 G3 10f D, 3-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
#8 G3 18f D, 4-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
#9 G2 Kursky Handicap (Russian Cup Distance prep) 20f D, 4-8yo R4 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
#10 G1 Turkmenistan Stakes (Russian Cup Classic prep) 13f D, 4-8yo R4 open || 355000 - 213000 - 142000 - 71000 - 35500 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v don-o Serebro - om. Anarchy
2. 3v don-o Železo - om. Anarchy
3. 3v at-o Benedikt Daniil - om. Dimma
4. 3v at-o Nevzor Parag - om. Odeya
5. 3v at-t Renoya - om. Reprobate
Tulokset: 2-5-4-1-3

#2 maiden 12f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 5v tersk-t Susanna D - om. Dimma
2. 4v at-t Zenaide - om. sandi
3. 4v tersk-t Olga W - om. Sakkura
Tulokset: 3-2-1

#3 maiden 10f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v don-o Osip II - om. Sakkura
2. 3v don-t Birjuza - om. Anarchy
3. 3v at-o Irinei Karp - om. Dimma
4. 3v at-o Tzor Parag - om. Odeya
5. 3v at-o Kazol - om. Reprobate
Tulokset: 5-4-1-3-2

#4 maiden 14f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v at-o Imtiyaz - om. sandi
2. 4v at-t Halina Parag - om. Odeya
3. 4v don-o Jerald BW - om. Dimma
Tulokset: 3-1-2

#5 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v at-t Loran - om. Reprobate
2. 3v at-t Cherul S - om. Dimma
3. 3v at-o Bazzhin - om. Odeya
4. 4v at-t Neya - om. sandi
Tulokset: 3-2-4-1

#6 allowance 16f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 5v at-o Dorofei Evgeny - om. sandi
2. 4v at-o Radzim - om. Reprobate
3. 5v tersk-t Yelena Yana - om. Dimma
Tulokset: 2-3-1

#7 G3 10f D, 3-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
1. 3v at-t Bialka ‘B - om. Dimma
2. 3v at-o Adrian Najar - om. Reprobate
3. 4v at-t Cesura - om. Odeya
Tulokset: 1-3-2

#8 G3 18f D, 4-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
1. 5v at-t Legenya - om. Odeya
2. 4v at-t Izias - om. Reprobate
3. 6v at-o Gatyk 'B - om. sandi
Tulokset: 2-3-1

#9 G2 Kursky Handicap (Russian Cup Distance prep) 20f D, 4-8yo R4 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
1. 4v at-t Anna IY - om. Dimma
2. 5v at-t Lagunov Apolloniya - om. sandi
3. 4v at-t Kasienka Parag - om. Odeya
Tulokset: 1-3-2

#10 G1 Turkmenistan Stakes (Russian Cup Classic prep) 13f D, 4-8yo R4 open || 355000 - 213000 - 142000 - 71000 - 35500 v€
1. 4v turk-t Oksana G - om. Dimma
2. 4v at-o Aufrer - om. Reprobate
3. 4v at-o Kir-Putin S - om. sandi
4. 4v at-o Kazik Parag - om. Odeya
Tulokset: 4-3-1-2

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!