LJ - laukkakilpailu

Aika 04.11.2017 / CAS 48 (kesäkuu)
Ilmoittautuminen 03.11.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f T, 3yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 10f T, 3yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 maiden 15f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#4 allowance 9f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 allowance 15f T, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#6 G3 9f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G3 15f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#8 G2 9f T, 3yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#9 G2 15f T, 4-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#10 G1 Gin Jacek Stakes (Russian Cup Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 355000 - 213000 - 142000 - 71000 - 35500 v€

Tulokset

#1 maiden 9f T, 3yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-o Rismr - om. Reprobate
2. 3v at-o Irinei Karp - om. Dimma
3. 3v don-o Serebro - om. Anarchy
4. 3v at-t Zija ‘B - om. Odeya
Tulokset: 1-4-3-2

#2 maiden 10f T, 3yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-o Tsygan - om. Odeya
2. 3v don-t Birjuza - om. Anarchy
3. 3v at-o Pubil S - om. Dimma
4. 3v at-t Renoya - om. Reprobate
Tulokset: 4-1-3-2

#3 maiden 15f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 5v tersk-o Aleks Akim - om. Dimma
2. 5v at-o Okun - om. Odeya
3. 4v at-t Halina Parag - om. Odeya
Tulokset: 2-3-1

#4 allowance 9f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v at-o Anton Aristarkh - om. Dimma
2. 4v tersk-t Olga W - om. Sakkura
3. 3v don-t Herfstkleuren - om. Anarchy
4. 3v at-t Loran - om. Reprobate
Tulokset: 1-2-3-4

#5 allowance 15f T, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. Täytehevonen
2. 4v at-o Bazyli Parag - om. Odeya
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-2-3-4

#6 G3 9f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v at-o Yantarno - om. Odeya
2. 5v at-o Ekstrem - om. Odeya
3. 3v at-o Adrian Najar - om. Reprobate
Tulokset: 2-3-1

#7 G3 15f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
6v at-ori Dizhur - om. Odeya
4v at-ori Radzim - om. Reprobate
Peruttu!

#8 G2 9f T, 3yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
Peruttu!

#9 G2 15f T, 4-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
7v at-ori Lvov - om. Odeya
4v at-tamma Izias - om. Reprobate
Peruttu!

#10 G1 Gin Jacek Stakes (Russian Cup Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 355000 - 213000 - 142000 - 71000 - 35500 v€
1. 6v at-t Umut IY - om. Dimma
2. 6v at-t Jatzuba Nouvel - om. Odeya
3. 7v at-o Ignatius S - om. sandi
4. 7v at-t Sakhzr - om. Odeya
5. 5v at-o Anemher - om. Reprobate
Tulokset: 1-4-2-5-3

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!