LJ - laukkakilpailu

Aika 25.10.2017 / CAS 48 (toukokuu)
Ilmoittautuminen 24.10.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Reprobate / Najar Racers
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 18f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#4 allowance 20f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 G3 10f D, 3-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
#6 G2 9f D, 3-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
#7 G2 Chernika Handicap (Russian Cup Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
#8 G1 Tayga Stakes (Russian Cup Distance prep) 19f D, 4-8yo R4 open || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-o Juravlion - om. Odeya
2. 3v at-o Kazol - om. Reprobate
3. 3v at-t Mirim IY - om. sandi
4. 3v at-o Bazzhin - om. Odeya
5. 3v don-o Serebro - om. Anarchy
6. 3v don-o Železo - om. Anarchy
7. 3v at-o Rubén - om. miivi
8. 3v at-o Erazm - om. miivi
9. 3v at-t Cherul S - om. Dimma
Tulokset: 7-3-8-2-5-6-4-1-9

#2 maiden 18f D, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v at-o Avgust BW - om. Dimma
2. 4v at-t Klepina - om. sandi
3. 4v at-o Lapidus - om. sandi
4. 4v at-o Markél - om. miivi
5. 4v at-o Móki - om. miivi
6. 4v at-t Izias - om. Reprobate
Tulokset: 3-4-5-2-6-1

#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v at-o Adrian Najar - om. Reprobate
2. 4v at-t Cesura - om. Odeya
3. 3v at-t Anisja - om. miivi
4. 3v at-o Lukján - om. miivi
5. 6v at-o Gatyk 'B - om. sandi
6. 3v at-o Algon ‘B - om. Dimma
Tulokset: 2-4-3-1-5-6

#4 allowance 20f D, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v at-t Hloja - om. miivi
2. 5v turk-o Foka Fima - om. Dimma
3. 5v at-t Legenya - om. Odeya
4. 4v at-o Haamid - om. miivi
5. 4v at-o Radzim - om. Reprobate
6. 5v at-o Dorofei Evgeny - om. sandi
7. 4v at-o Messerer - om. Odeya
Tulokset: 3-6-2-1-5-4-7

#5 G3 10f D, 3-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
1. 4v at-o Kazimir Parag - om. sandi
2. 3v at-t Bialka ‘B - om. Dimma
3. 4v at-t Kostina - om. miivi
4. 3v don-o Zola - om. Anarchy
5. 4v at-o Fedot Parag - om. Odeya
Tulokset: 3-1-5-4-2

#6 G2 9f D, 3-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 3v at-o Rashn Najar - om. Reprobate
2. 3v don-o Aljuminij - om. Anarchy
3. 4v at-t Tihana IY - om. Odeya
4. 4v at-t Nina Nonna - om. Dimma
5. 3v at-t Viti S - om. sandi
Tulokset: 2-5-3-1-4

#7 G2 Chernika Handicap (Russian Cup Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
1. 4v at-o Viralik S - om. sandi
2. 5v at-t Mizaela AET - om. Tinúvel
3. 4v at-o Voronin - om. miivi
4. 4v at-o Radek Parag - om. Odeya
Tulokset: 2-1-4-3

#8 G1 Tayga Stakes (Russian Cup Distance prep) 19f D, 4-8yo R4 open || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
1. 5v at-o Anemher - om. Reprobate
2. 5v at-t Yoldash BUG - om. Tinúvel
3. 4v at-o Krzys Parag - om. Odeya
4. 5v at-t Kubinka BHE - om. Tinúvel
5. 5v at-o Evren IY - om. Dimma
6. 4v at-t Rahila - om. miivi
7. 8v at-o Lagon S - om. sandi
Tulokset: 6-1-3-7-5-2-4

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!