LJ - laukkakilpailu

Aika 28.10.2017 / CAS 48 (toukokuu)
Ilmoittautuminen 27.10.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 8f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#4 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#6 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#8 G2 9f D, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#9 G2 Tizmona Handicap (Pratap Cup Juvenile prep) 8f D, 3yo R3 open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#10 G1 Pratap Rasmúka Cup (Pratap Cup Classic prep) 9.5f D, 4-8yo R3 open || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€

Tulokset

#1 maiden 8f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v x-o Second Son - om. Anarchy
2. 3v x-t Azira PRG - om. Odeya
3. 5v x-t Blocking It BW - om. Dimma
Tulokset: 3-2-1

#2 maiden 9f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v rbsh-t Jejera - om. Odeya
2. 3v ish-o Sioráf - om. sandi
3. 4v budj-t Rynustya - om. Sakkura
Tulokset: 2-1-3

#3 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v ish-t Alastríona - om. Brianna
2. 4v budj-o Emtair - om. Sakkura
3. 4v x-o Background Check - om. Dimma
Tulokset: 2-1-3

#4 allowance 9f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v x-o Invisible - om. Dimma
2. 4v ish-t Caerba Jewel - om. Brianna
3. 3v ish-t Áthas - om. sandi
4. 5v sf-t Métamorphisme - om. Anarchy
5. 3v rbsh-o Ezyngi - om. Odeya
Tulokset: 1-3-2-4-5

#5 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v ish-o Ballybane Rebel - om. Brianna
2. 4v ish-t Rionach - om. Odeya
3. 5v budj-t Gennadiya - om. Anarchy
4. 3v x-t Quat Fata - om. ScrewDriver
5. 3v x-o Pocket Rocket - om. Dimma
Tulokset: 5-4-3-2-1

#6 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 5v sf-t Sacrebleu - om. Anarchy
2. 3v x-o Jocar PRG - om. Odeya
3. 4v ish-o Brochmoor Aonghus - om. Brianna
4. 3v x-o Polybius - om. Dimma
5. 5v sf-o Bleu Nuit - om. Anarchy
Tulokset: 5-1-3-2-4

#7 G3 10f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 5v ish-t Deasun's Shamrock Green - om. Anarchy
2. 3v x-o Damaeah - om. ScrewDriver
3. 3v x-o Original Legend - om. Dimma
4. 4v ish-t Mo Mhúirnín - om. Brianna
5. 4v ish-o Bradách - om. Brianna
Tulokset: 2-1-5-3-4

#8 G2 9f D, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 3v ish-o Síoraí Felis - om. sandi
2. 4v sf-o Cédric Corin - om. Dimma
3. 4v rbsh-t Il'ya Atanasija - om. Sakkura
4. 4v rbsh-t Il'ya Milica - om. Sakkura
5. 3v x-t Rayquaza PRG - om. Odeya
Tulokset: 3-4-1-2-5

#9 G2 Tizmona Handicap (Pratap Cup Juvenile prep) 8f D, 3yo R3 open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 3v x-t Carmina PRG - om. Odeya
2. 3v x-t Kachira PRG - om. Odeya
3. 3v rbsh-o Il'ya Caiaphas - om. Sakkura
4. 3v x-o Squad BW - om. Dimma
5. 3v ish-t Síoraí Brenda - om. sandi
Tulokset: 5-3-4-2-1

#10 G1 Pratap Rasmúka Cup (Pratap Cup Classic prep) 9.5f D, 4-8yo R3 open || 350000 - 210000 - 140000 - 70000 - 35000 v€
1. 5v sf-o Réglisse - om. Anarchy
2. 8v x-o Corvette S - om. Dimma
3. 4v rbsh-o Dragoslav BW - om. Odeya
4. 4v ish-t Ardkeehan Concordia - om. Brianna
5. 7v ish-o Síoraí Orm - om. sandi
Tulokset: 1-5-4-2-3

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!