LJ - laukkakilpailu

Aika 26.10.2017 / CAS 48 (toukokuu)
Ilmoittautuminen 25.10.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 10f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 maiden 12f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#4 maiden 16f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#5 allowance 10f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#6 allowance 16f T, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#7 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#8 G3 16f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#9 G2 10f T, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#10 G2 Presta Ferafont Handicap (Russian Cup Turf prep) 13.5f T, 4-8yo R4 open || 91000 - 54600 - 36400 - 18200 - 9100 v€

Tulokset

#1 maiden 9f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-t Zija ‘B - om. Odeya
2. 3v at-t Rimma - om. sandi
3. 3v at-o Konon - om. miivi
4. 3v at-t Feodora - om. Natalia
5. 3v don-o Serebro - om. Anarchy
6. 3v at-t Lenusy - om. Natalia
7. 3v at-o Largi - om. miivi
8. 3v at-o Ioann Ilya - om. Dimma
9. 3v at-t Loran - om. Reprobate
10. 3v don-o Železo - om. Anarchy
Tulokset: 9-4-5-8-2-6-10-7-3-1

#2 maiden 10f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-t Mavra - om. sandi
2. 3v at-o Irinei Karp - om. Dimma
3. 3v at-t Czarina - om. Natalia
4. 3v at-o Pamfíl - om. miivi
5. 3v at-t Renoya - om. Reprobate
6. 3v don-t Kislorod - om. Anarchy
7. 3v at-t Galína - om. miivi
8. 3v at-t Lazebny - om. Odeya
9. 3v at-t Alewndra - om. Natalia
10. 3v don-t Birjuza - om. Anarchy
Tulokset: 4-10-7-8-9-2-1-6-3-5

#3 maiden 12f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v don-o Jerald BW - om. Dimma
2. 4v at-t Sonechka - om. Natalia
3. 4v at-t Klepina - om. sandi
Tulokset: 3-1-2

#4 maiden 16f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 5v at-o Okun - om. Odeya
2. 4v at-t Izias - om. Reprobate
3. 4v at-o Móki - om. miivi
4. 5v tersk-o Aleks Akim - om. Dimma
5. 4v at-t Sofja - om. miivi
Tulokset: 2-1-5-4-3

#5 allowance 10f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v at-o Anton Aristarkh - om. Dimma
2. 4v at-t Parashien - om. Natalia
3. 3v at-o Tíhon - om. miivi
4. 4v at-o Lapidus - om. sandi
5. 3v at-o Demid - om. miivi
6. 3v at-o Adrian Najar - om. Reprobate
7. 4v at-t Marinochka - om. Natalia
8. 3v don-o Zoloto - om. Anarchy
9. 3v don-t Azot - om. Anarchy
Tulokset: 5-4-2-3-6-9-8-1-7

#6 allowance 16f T, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v at-o Vanechka - om. Natalia
2. 4v at-o Gor - om. Odeya
3. 4v at-t Xenofi - om. Odeya
4. 5v turk-t Yevpraksiya R - om. Dimma
5. 4v at-o Andrusha - om. Natalia
6. 5v at-o Dorofei Evgeny - om. sandi
7. 4v at-t Kalinaz - om. Reprobate
8. 4v at-o Avraam - om. miivi
9. 4v at-t Guri - om. miivi
Tulokset: 7-6-9-2-3-5-8-1-4

#7 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v at-o Kazimir Parag - om. sandi
2. 4v at-o Matvey - om. Natalia
3. 3v at-o Yantarno - om. Odeya
4. 5v at-t Khizel 'B - om. sandi
Tulokset: 1-2-3-4

#8 G3 16f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v at-t Ekaterina - om. Natalia
2. 5v turk-o Yura Zinoviy - om. Dimma
3. 4v at-o Krasimir - om. sandi
4. 6v at-o Dizhur - om. Odeya
5. 4v at-o Semyon - om. Natalia
Tulokset: 5-4-2-1-3

#9 G2 10f T, 3-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 4v at-t Kostina - om. miivi
2. 4v at-o Voronin - om. miivi
3. 5v at-t Lagunov Gala - om. Natalia
4. 4v at-o Igoryok - om. Natalia
5. 5v at-o Yuli Yevgeny - om. sandi
6. 4v turk-o Rodion Rolan - om. Dimma
7. 3v at-o Rashn Najar - om. Reprobate
Tulokset: 7-4-6-1-3-5-2

#10 G2 Presta Ferafont Handicap (Russian Cup Turf prep) 13.5f T, 4-8yo R4 open || 91000 - 54600 - 36400 - 18200 - 9100 v€
1. 4v at-o Viralik S - om. sandi
2. 4v at-o Maalik - om. miivi
3. 6v at-t Umut IY - om. Dimma
4. 5v at-o Lagunov Feodosi - om. Natalia
5. 5v at-t Tamara Zelenko - om. Natalia
6. 7v at-o Lvov - om. Odeya
Tulokset: 5-2-3-4-1-6

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!