LJ - laukkakilpailu

Aika 14.09.2020 / CAS 60 (joulukuu)
Ilmoittautuminen 13.09.2020 klo 21 mennessä
Järjestäjä neon / Galliard Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 6f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 8f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 allowance 6f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#4 allowance 8f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 G3 6f D, 2-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
#6 G3 8f D, 2-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
#7 G2 6f D, 2-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
#8 G2 8f D, 2-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
#9 G1 Pink Calamity Jane Stakes (Breeders' Cup Filly & Mare Turf prep) 10f T, 4-8yo R1 F&M || 210000 - 126000 - 84000 - 42000 - 21000 v€
#10 G1 Dixie CTB Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 8f D, 2yo R1 F&M || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
#11 G1 Storyteller Winds Stakes (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 10f D, 3-8yo R1 F&M || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
#12 G1 Sasnak Hermes Stakes (Breeders' Cup Juvenile prep) 7f D, 2yo R1 C&G || 160000 - 96000 - 64000 - 32000 - 16000 v€
#13 G1 Commanderinchief VFU Stakes (Breeders' Cup Sprint prep) 7f D, 3-8yo R1 open || 210000 - 126000 - 84000 - 42000 - 21000 v€

Tulokset

#1 maiden 6f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. Täytehevonen
2. 3v xx-t Righteous - om. Reprobate
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
Tulokset: 1-2-3-4

#2 maiden 8f D, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 2v xx-t Ruby Rocket xx - om. Nikki
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. Täytehevonen
5. 3v xx-o Impossible Rosser - om. Reprobate
Tulokset: 5-2-3-1-4

#3 allowance 6f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
Peruttu!

#4 allowance 8f D, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
Peruttu!

#5 G3 6f D, 2-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
Peruttu!

#6 G3 8f D, 2-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
2v xx-tamma Azalea - om. Enna
Peruttu!

#7 G2 6f D, 2-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 2v xx-t Amathera ARD - om. neon
2. 3v xx-o Razor's Edge xx - om. Nikki
3. 2v xx-t Indiara ARD - om. neon
Tulokset: 1-3-2

#8 G2 8f D, 2-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
Peruttu!

#9 G1 Pink Calamity Jane Stakes (Breeders' Cup Filly & Mare Turf prep) 10f T, 4-8yo R1 F&M || 210000 - 126000 - 84000 - 42000 - 21000 v€
1. 4v xx-t Sablonnière ARD - om. neon
2. 8v xx-t BB Somethin' Sweet - om. TuuliaT.
3. 6v xx-t Winalot Heddwyn - om. Dimma
4. 5v xx-t Mi Lovisa MRC - om. TuuliaT.
Tulokset: 1-2-3-4

#10 G1 Dixie CTB Stakes (Breeders' Cup Juvenile Fillies prep) 8f D, 2yo R1 F&M || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
1. 2v xx-t If It's Always - om. TK
2. 2v xx-t Rust N Ruin ARD - om. neon
3. 2v xx-t Donna Lee MRC - om. TuuliaT.
4. 2v xx-t Ovovia - om. Dimma
5. 2v xx-t Halliwell MRC - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-3-4-5-1

#11 G1 Storyteller Winds Stakes (Breeders' Cup Ladies' Classic prep) 10f D, 3-8yo R1 F&M || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
1. 5v xx-t Doodle - om. Dimma
2. 3v xx-t Yukiri ARD - om. neon
3. 3v xx-t La Bella MRC - om. TuuliaT.
4. 5v xx-t Adelaide MRC - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-4-3-1

#12 G1 Sasnak Hermes Stakes (Breeders' Cup Juvenile prep) 7f D, 2yo R1 C&G || 160000 - 96000 - 64000 - 32000 - 16000 v€
1. 2v xx-o Led Zeppelin MRC - om. neon
2. 2v xx-o Goldsmith ARD - om. Dimma
3. 2v xx-o Higher Order MRC - om. TuuliaT.
Tulokset: 3-2-1

#13 G1 Commanderinchief VFU Stakes (Breeders' Cup Sprint prep) 7f D, 3-8yo R1 open || 210000 - 126000 - 84000 - 42000 - 21000 v€
1. 4v xx-o Zephyrus MRC - om. TuuliaT.
2. 4v xx-o Kept - om. Dimma
3. 3v xx-o Fraction ARD - om. neon
4. 3v xx-o Kristoff MRC - om. TuuliaT.
5. 3v xx-t Baltic Blue - om. Enna
Tulokset: 3-2-4-5-1

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!